Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma megbántotam az egyik...

Ma megbántotam az egyik tanáromat hogy engeszteljem ki? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sok mindent a fejéhez vágtam pedig nem kelett volna...

De ez már nem az első mindig bocsánatot kérek de most nagyon összevesztünk és szerintem nem bocsátana meg.

Hogy tegyem?

Ő mindig kedves volt velem?

Én nagyon szeretem(mint tanárt).

tanárnő az illető

Mit tegyek?



2014. máj. 6. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

De mi az, hogy egy tanárt te csak úgy folyton megbántasz, meg a fejéhez vagdosol dolgokat?

Nem is értem ez hogyan fordulhat elő...

2014. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az,hogy egy tanár túl közel enged magához diákokat,az mindig HIBA!:(

Az n matektanárom is itt hibázott..(nő),és hozzá is sok mindent hozzávágtunk.:(:S

2014. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon megbántam! mit csináljak?
2014. máj. 6. 17:04
 4/7 A kérdező kommentje:
csak tanar-diak VISZONYBAN VAGYUNK
2014. máj. 6. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
MESÉLJ MÉG!
2014. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes bocsánatot kérned ha te hibáztál,mert egy tanár is hibázhat,és mondhat olyan dolgot amivel megbánthatja a diákját
2014. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Téves!!

EGY TANÁRTÓL MINDIG BOCSÁNATOT KÉRÜNK,amikor közünk van hozzá.

Én egy tanárral úgy jártam,hogy egy hülyeség miatt(mondtam,hogy az egyik lánynak rossz kedve van,és nincsen kedve elmondani,hogy mi történt vele) megharagudott rám..és nem értettem,hogy miért utál.Félévkor a jegylezárásnál(10.osztályos voltam hajdanán) 3-ast akart adni,mondtam,hogy rendben és hogy szeretnék bocsánatot kérni,én csak építő jellegű hozzászólásnak,kritikának akartam szánni a dolgot..ő meg természetesen félreértette..

..és megbocsájtott.Pedig őt szerintem nálunk az 500 gyerekből 499 utálja,akik között én is ott vagyok,és fogalmam sincs,hogy ki az az egy,aki szereti!XD

2014. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!