Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak olyan fiúk-lányok,...

Vannak olyan fiúk-lányok, akiket sokat szekáltak, kiröhögtek az osztálytársai?

Figyelt kérdés

Miért csinálták ezt veletek, mit értek el vele, hogyan tudtátok kezelni.

Gondolom, azt akit kinéznek maguknak az csendes, önbizalom hiányos, érzékeny stb., van benne valami amivel el tér a többiektől, személyiség, kinézet, beszéd, reakciók.

Sokaknak ez teszi tönkre az életét, mert nem tudják elfelejteni a múltat. Nem mindenki tudja elengedni a füle mellett, elterelni a gondolatait főleg ha egy olyan tulajdonságába, dolgába kötnek bele, amire érzékeny.

Az ilyesfajta lelki terror nem büntethető, ha például valaki ilyenek miatt lesz beteg és kerül pszichiátriára?


2014. máj. 9. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos vannak érzéketlen emberek akiket nem érdekel más ember fájdalma,ők ezt élvezik
2014. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem piszkál egy gyerek, a többi csak ritkábban. Igazából én mindíg visszaszólok (ha tudok ugye, mert valljuk be eléggé fájdalmas amikor olyan dolgokat vágnak a fejedhez, amit nem igazán akarsz hallani) ha nincs eemmi jó szövegem akk max csak bemutatok neki, de inkáb meghalok, mint h ezt szó nèlkul hagyjam. Mièrt csinálja? Hah.. Egyrèszt fogyatèkos (nem csak 1 gyerek xdd) másrèszt őt is csúfolják, csúfolták (a kiálló fogai miatt),

szóval kb meg tudom èrteni, bár a fiúk egyfolytában csesztetik egymást, nem? Igazából a többi gyereket úgy állítottam le, hogy visszaszóltam ès higgadt maradtam +nem hagytam magam megalázni.

2016. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!