Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan készítsem fel a lábam...

Hogyan készítsem fel a lábam érettségire? (magassarkú cipő)

Figyelt kérdés

Heló!


Mindig is lapos talpú cipőket hordtam. Magassarkút a ballagáson meg a próbaérettségin viseltem, ilyen kis, pár centis sarkú cipőre gondoljatok. De lefelé lépcsőzésnél egyszerűen beremeg a lábam és tiszta égő, mert nagyon látványos. Pedig nap mint nap edzem a lábaimat, talán nem eleget? Mit tehetek ez ellen? mindjárt itt az érettségi és szeretnék magassarkúban menni. Ötletek?



2014. máj. 2. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
És minek akarod pont aznap kínozni magad? Lesz még utána elég alkalmad, egyébként is 99 %-ban ülni fogsz, senkit nem fog érdekelni a cipőd, a te koncentrációdat pedig nagyon szépen elvonhatja egy jó kis lábfájás. Vagy ez mindegy? Így is, úgy is bukta?
2014. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Otthon viseld a cipőt, szokd, legalább be is töröd.

De szerintem se ezzel foglalkozz az érettségin, a kutya nem néz rossz szemmel, ha nem magassarkú van rajtad, ellenben ciki lenne botladozni vagy elnyalni mondjuk.

2014. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi, sportolók, azt mondjuk, hogy új dolgokat soha ne a versenyen próbálj ki. Ezzel is ugyanez a helyzet, az érettségi a lehető legrosszabb alkalom ezzel próbálkozni, ha idáig nem hordtad. Menjél olyanban, amiben jól érzed magad.
2014. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Mit értesz edzés alatt? Spinningelsz?

Nem edzeni kell, hanem gyakorolni, és megtanulni magassarkút viselni.

Egxébként csak akkor van értelme, ha ezentúl rendszeresen szeretnéd hordani. Mert ha csak az érettségin akarod hordani, aztán legközelebb majd jövőre, akkor ezért tök fölösleges gyakorolni is.

2014. máj. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért akarsz annyira magassarkút viselni az érettségin?! Nem lesz elég csak magán az érettségin streszelni,még azon is akarsz h mikor esel hasra a cipődben?:D Jó oda egy balerinacipő vagy egy elegánsabb saru is:) Nálunk az egyik srácon flip-flop volt :DD

Am meg fokozatosan kell hozzászoktatni a lábadat a magassarkú viseléséhez, és nem edzeni kell rá.

2014. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagold. Ha nem szoktál ilyesmit hordani akkor most se tedd.
2014. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor használok magassarkút, érettségire mégsem azt fogok felvenni. Kényelmesebb a lapos talpú, elég lesz a kosztümöt elviselni.
2014. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kosztüm lapostalpűval.

Szép lesz. :))

2014. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

7: Magassarkút HASZNÁLSZ?

Én eddig úgy tudtam, hogy azt a csajok hordják / viselik.

Te mire használod? Mert mint írtad, kosztümhöz nem veszed fel.

Szeget versz be vele a falba? :)

2014. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
magassarkún kívül csak sportcipőm van. amúgy kb 3-4 centis a sarka. járni tudok benne és egyáltalán nem kényelmetlen. a balerina meg az efféle cipellők meg nem jönnek be. egyedül az a bajom, hogy mikor lemegyek a lépcsőn, látványosan remeg a lábam. ez az egy zavar, más semmi bajom nincs a magassarkúval. és én is úgy vélem, ha már egy elegáns kosztüm lesz rajtam, akkor ne egy akármilyen cipő legyen hozzá. legyen jó az összkép. és nem most lesz rajtam először, mert már többször hordtam (szalagavató, ballagások, stb.) csak hát a lefelé lépcsőzés sz*r :D de köszönöm a válaszokat. bár nem sokat segítettek. na mindegy, nem figyelem tovább a kérdést, úgyhogy további válaszokat nekem ne címezzetek. köszi
2014. máj. 4. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!