Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt aki ballagás/érettségi...

Volt aki ballagás/érettségi után bosszút állt a szemét tanárain? Hogyan?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 19:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk olyan volt, h szándékosan megbuktatott jó pár embert érettségin, így bukták a továbbtanulást is.

Mivel az igazgató se tudott rá hatni így a bankett után úgy össze verték, h hetekig kórházban volt.

Azóta vissza vett az arcából a tanár úr:)

Mert egyébként is egy szar házi volt.

2014. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

B*z+ összeverték????!!!!!!!!!!!!?? És azután visszavett az arcából???? Nem jelentett föl senkit????

Úristen, arra számítottam hogy vicces történeteket fogtok írni... ebbe belehaltam*_*

2014. máj. 13. 17:16
 13/24 anonim ***** válasza:
47%

Egy levél amiben elemzed kegyetlen tetteit kiszemelt tanárodnak?

Ez, speciál csak ötlet, nem megvalósított de tervben van.

2014. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Ha leérettségiztem, feljelentem az egyik tanáromat, egy olyan tanárt, aki nem tanított, valamint az igazgatót, meg az ig.helyettest...


Majd visszatérünk erre ősszel ;)

2014. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
80%

Még középiskolában volt 1 tanárom, aki folyton feszegette az ingerküszöbünket, aztán egyszer -csak,h érezze a törődést- becukroztuk a babettája tankját. Viszont ettől még tiszteltük és miután végeztünk Ő volt az egyetlen aki közvetetten mindig érdeklődött,h mi van velünk.

Anno azért nem szerettük, mert nagyon kemény volt velünk. Az érettségi óta közel 15 év telt el és az Ő tantárgyából még ma is emlékszem minden számításra, definícióra. A többiből már kevésbé. Úgyh Neki lehetünk a leghálásabbak, hisz Ő valóban megtanított bennünket... még ha akkor Őt szerettük emiatt a legkevésbé.

2014. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező: én olyan osztályba jártam 1.-8. osztályig, ahol majdnem az egész osztály nemzeti és nemzetközi versenyeken szerepeltünk minden évben és szinte minden tantárgyból, voltak akik, országos 2. és 3. helyezettek volna matekból és fizikából. Szégyen volt nem tanulni nálunk, viszont alaposan ki is buliztuk magunkat, züllésről szó sem volt.

Eszünkbe nem jutott soha, hogy ki a szemét tanár és ki nem. Voltak olyan tantárgyak, amelyeket nem nagyon szerettünk, de akkor is valamicskét tanultunk belőlük.

Egyikünk szülei sem voltak gazdagok, hetekig ugyanabban a ruhában jártunk, de legalább nyugis életünk volt otthon, s így mi sem voltunk lázadóak :) - ez a gyökere mindennek.

2014. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
rász*rtam a kocsija tetejére
2014. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem gondolj inkább arra, hogy a jó tanárok, akiket szerettél, azoknak hogy háláld meg a 4 évet. Akiket utálsz azokat sz*rd le. Tényleg nem éri meg velük foglalkozni.
2014. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem is akarok velük foglalkozni, nem érdemlik meg, de azt gondoltam van, aki szivatott már tanárt, és ha vicces azt szívesen elolvasnám:)

16. ez mind szép és jó, de az egyetlen vicces az benne, hogy hetekig ugyazokban a ruhákban jártatok.

2014. máj. 26. 23:39
 20/24 anonim ***** válasza:
31%
A bosszúnak nincs értelme.
2014. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!