Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy ilyen osztálytársra hogy...

Egy ilyen osztálytársra hogy tekintenétek, hogyan viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem beszél az osztályból senkivel, egész nap csak ül a padjában, vagy a folyosón mászkál, mobilozik. Ha valaki szól hozzá a válasza tömör és elég határozatlan, többnyire halk is, nehezen érthető.

Nem valami aktív a közösségben, nem szokott szórakozni, vicceskedni, és testnevelés órán se lehet vele együtt játszani.


2014. máj. 14. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lelkileg össze van törve,és fél hogy ki hogy bánik vele ,ezért ilyen csendes és halk
2014. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is lelki problémák állnak mögötte
2014. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RegciiHorserider válasza:
Ez az ember én vagyok
2014. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben lelki gondok állnak a háttérben. Nekem is van egy lány aki ilyen. Neki kiderült otthon is vannak gondok, elég kései gyerekként született, plusz elveszített egy fontos személyt nemrégen. Akkor van olyan ember is aki antiszociális, csak a mobilt a gépet ismeri, magyarul mondva most ezt kockának neveznénk. Sajnos ezekkel nehéz foglalkozni mert van hogy nagyon hosszú idő kell hogy kicsit is engedjen és tudj vele beszélni, vagy bekapcsolódjon a többiekhez. Van akivel nem is lehet mit kezdeni, ott kínlódik sajnálod de nem engedi a segítséget.
2014. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem bántottam senkit szándékosan(véletlenül bántottam meg embereket),és nekem volt egyszer egy olyan barátnőm,aki pontosan megfelelt a leírásnak...és senki sem szerette azért,amilyen.

Az ember nem tud más lenni,hiába mondják azt,hogy "jaj de megváltozott xy,mert ilyen meg olyan lett"-akkor is csak önmaga.

2014. máj. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem hivjátok el bulizni és lehet hogy ott feloldódik egy picit és megnyilik
2014. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!