Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viszonyulnátok 1...

Hogyan viszonyulnátok 1 baráthoz aki pótléknak használ?

Figyelt kérdés

szóval van 1 lány és annak 2 pusy fiú haverja van és ha ők nincsennek akor hozzám bújik ,van e kedvem vele ülni,a büfébe menni heti 1 nap

Többi napon meg le se s...r nem beszél velem ,mint ha szégyelne...


2éve folyamatosan együt mentünk mindenhova rengeteget beszéltünk de mióta összevonták az osztályt azóta ez van



2014. febr. 6. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
ez az oldal már elég elavult lehet hogy ha senki nem válaszól a kérdésemre ez már a második ;(
2014. febr. 6. 19:02
 2/3 anonim válasza:
Nekem is van ilyen :( ha máskor is odamegy, akkor mondd el szépen a véleményedet! :)
2014. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igazából már tavaly lekoptattam és vette a lapot csak tudni akartam helyesen döntötem-e mert én már nem bírtam elviselni a kedélyváltozásait meg neki híába mondsz bármit l*sz*rj* azt hiszi mindenkinek bejön 2színü de nagyon szórakozik a pasikkal minden héten íszik és bulizik meg ki tudja mit csínál mióta nem logók vele 2 tetkot varatott és fültágított csinált + or pirszinget a szeme kőzé

Nagyon el csufitotta magát a hibant mostani tetkos csík barátjáért

2014. febr. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!