Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki csöndes, nem túl beszédes...

Aki csöndes, nem túl beszédes ember annak tényleg csak a gyár jöhet szóba munkaként?

Figyelt kérdés
Én ilyen típusú vagyok és kicsit elszomorodtam, hogy nekem csak ilyen munka jöhet szóba. Van 2 szakmám plusz egyetemre szeretnék menni de elgondolkozdtam, hogy azért tanultam meg fogok tanulni, hogy egy gyárban kössek ki? 22/L
2014. febr. 18. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is csöndes vagyok. És tudom, hogy nem megyek gyárba, mert biztosan tudom, hogy nem ott a helyem. A gyár a tudással, a tudás mennyiségével függ össze. Attól mert nem beszélsz, nem kell gyárba menned ;-)
2014. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem mered állásinterjún kinyitni a szád és eladni magad, akkor mit vársz, térdre borulnak, hogy legyél ott vezérigazgató vagy mi mégis? Egy sz*ros asszisztensi állásért is annyit kell már gürcölni, hogy nemigaz, na most ha te ilyen kis kuka személyiség vagy, hogy tervezel komolyabb munkát szerezni mégis? Nem bántásból írom, hanem hogy egy kicsit nézz magadba.
2014. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Gyárban? Tanulj mérnöknek, informatikusnak, gyógyszerésznek, fordítónak/tolmácsnak.. használd a fantáziád, te lány.
2014. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
en sem vagyok böbeszedü,es kamionsoför vagyok :D
2014. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Én sem tudok beszélni és még csúnya is vagyok. Nincs is munkám. L/21
2014. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :) De egy munkát nem lehet besorolni pusztán az alapján, hogy ki mennyire társas ember, ezek szimplán monoton duma nélkül végezhető dolgok, reggel oda állsz az asztalhoz csinálod amit kell, néha kérdeznek a gyártásról valamit hogy volt-e gond, azt kb ennyi

Pl faterom 8órát magában van egy szobában ahonnan irányítja a festékszóró fejeket, meg azokat bámulja


Tehát sok munkában, meglesz kímélve a hangod :) Viszont van ahol elvárt a folytonos beszéd, meg ahol tartani kell az ügyféllel lévő kommunikációt.

21/F

2014. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zgyzgy ***** válasza:
83%

Menj pszichológusnak.

Csak ilyeneket kell kérdezned:

"Hogy érti ezt?"

"Fejtse ki!"

"Valóban?"

2014. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen csöndes magamnak való tipus vagyok, ezért ha állást keresek, ezt mindig figyelembe is veszem, mert tudom magamról (pl. ilyen diszpécseri vagy ügyfélszolgálatos munkát egy napig nem bírnék). Most egyedül vagyok egy kis irodában és szerencsére alig találkozom emberekkel akikkel szóba kellene elegyednem. :D
2014. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csöndes típus vagyok és nem vagyok társasági ember, mégis emberekkel foglalkozom, ahol pofázni kell hébe hóba baromságokat. munka, megcsinálom, utána kussolok a nap többi részében.
2014. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Ezen en is elgondolkodtam mar...nem tudom

a gyari munka nem jo !! :-(

2014. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!