Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha szekál ütöget...

Mit tegyek ha szekál ütöget egy nálam 2 szer nagyobb gyerek! Vissza visza merek neki szolni de megütni nem merem mer hátha valami bajja lessz vagy hogy ö ütmeg engem már elegem van belöle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

szólj a tanárodnak vagy a szüleidnek.

ez a hivatalos része.

de magánemberként ha én ilyen puhap.csű lettem volna mint manapság ez a sok tini, akkor nem mernék felnőttként a tükörbe nézni.

mégis mitől félsz?

nem mersz neki visszaszólni, vagy visszalökni?

attól hogy határozottan kiállsz magadért, bajt nem csinálsz.

önvédelemből meg be is darálhatod, ha megüt, bár ezzel hogy ilyen kérdést írtál ki, inkább azt feltételezném, hogy elfutnál.

2014. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha jól értem az iskolatársad. Amíg az iskolában vagytok próbáld meg szóban elrendezni vele az ügyet, ott nem igazán tehet semmit. Amíg nem történik semmi a rendőrség nem fog ezzel foglalkozni, beköpheted a tanárnak vagy akárkinek, de azzal szerintem csak rontassz a helyzeten. Próbáld meg megbeszélni vele. Ha ez nem megy meg kell gyilkolnod. Ehhez viszont egy jó terv kell. Több adat szükséges
2014. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xD megkel gyilkoni de vissza is lököm de mondom 2 szer akkora meg nem futok el amugy meg vissza is szólol neki
2014. ápr. 14. 17:08
 4/5 A kérdező kommentje:
El is van intézve a kis csicska megfenyegettem ha nem hagy beken akk találkozik néhány nagydarab haverommal :)
2014. ápr. 14. 20:10
 5/5 anonim válasza:

Kérlek!

Miért mindent csak erőszakkal lehet megoldani?

Talán kérdezd meg tőle, hogy miért ütöget!

2014. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!