Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mégis mit csináljak?

Most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve! :(

Minden ott kezdődött, hogy egy osztálytársam (fiú) feltűnően kerül. Megkértem egy barátnőmet, aki sokakkal jóban van, hogy derítse ki, hogy miért. Azt nem tudta meg, hogy ez a gyerek miért csinálja, viszont kiderült, hogy az osztályban az összes fiú brképzrltnek tart engem. Nem vagyok beképzelt, csak gyáva! Nincs merszem bárkivel leállni csevegni, nincs önbizalmam. Viszont már pont kezdtem volna összeszedni magam, bízni saját magamban, stb. Erre ez derül ki?! Miért pont most? Ráadásul már amúgy is egyre jobban zavart, hogy az a bizonyos gyerek kerül engem, mert nagyon bunkónak érzem a viselkedését. :(

Mit kéne tennem? Hogyan változtassak, hogy elfogadjanak? Beszéljek azzal a gyerekkel vagy ne??

18/l



2014. máj. 20. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beszélj! Mondd meg neki, hogy tudod, hogy beképzeltnek tart, de ez nem igaz.
2014. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,és a többiekkel is próbálj kicsit közvetlenebb lenni.. Hagy lássák,hogy te nem vagy beképzelt,csak félénk.Amúgy lehet,hogy semmi okod nem lenne arra,hogy ne legyen önbizalmad..vagy van?
2014. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogy sülne el, ha mébeszélnék vele. :/

Egyébként szerintem sincs okom arra, hogy ne legyen önbizalmam, csak ilyen a természtem. Nem tudom, hogy hogyan tudnék változtatni. :(

2014. máj. 20. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig csak így hozhatnád helyre,ha kicsit bátrabb lennél,beszélgetnél a többiekkel.

Ne kövesd el azt a hibát,amit én is annak idején..

Most még van módod változtatni,bizonyítani.

2014. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!