Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt mégis minek véljem? Mi...

Ezt mégis minek véljem? Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom (F/15) mostanában kicsit szokatlan. Közeli haverok vagyunk, havonta legalább 4-szer összefutunk sulin kívül is egy kis időre (én falusi vagyok, ő városi), és sok dolgok meg szoktunk beszélni egymással. Énekkórusra is járunk mind a ketten, ugyan oda. Mostanában az szokott lenni, hogyha vége van egy összpontosításnak ( plussz órák pl. hétvégente) akkor nagy érdeklődéssel kérdezi, hogy merre megyek, melyik busszal megyek haza stb... És mivel ő az egyik buszmegállótól nem messze lakik, ezért mindig mondom neki, hogy arra (amerre épp megy)...Aztán az utat végig dumáljuk. De persze én is kicsattanok az örömtől, meg ahogy elnézem, ő is. De nem azért, merthogy bele lennék zúgva, hanem csak úgy...bár, ezen még nem gondolkodtam......na mindegy. Aztán egy suliba is járunk, ő 9.-es, én 7.-es. Ezen a héten kaptam új szemüveget, és amikor a portáshoz igyekeztem az osztálykulcsért, láttam, hogy a folyosó végéről közeledik az egyik haverjával. Megkaptam a kulcsot, és már mentem is volna vissza, mikor a fordulás közben látom, hogy elmosolyodik, és halkan kérdezi, hogy új szemüveg? Én meg félvállal visszafordulva, mosolyogva mondom neki, hogy igen, mire még mindig látom, hogy mosolyog. Aztán pénteken is összefutottam vele az orvosnál, de csak mondom, hogy egy fél pillanatra, de amikor rászóltam, hogy szia, visszafordult, és mint aki egy másik dimenzióból érkezett volna, mosolyog kábulva, és egy kis fáziskéséssel visszaköszön. Eddig olyan "normális" volt. Vagyis nem voltak neki ezek a beszívott pillanatai.... Miért ilyen? Lehet, hogy másnak nem, de nekem kicsit feltűnt, hogy el van kábulva, amikor ott vagyok... de nem olyan unottan szokott bámulni, hanem aki előtt rózsaszín köd gomolyog...

2014. máj. 10. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel pontosan megválaszoltad magadnak, hogy mi van a sráccal.

"Lehet, hogy másnak nem, de nekem kicsit feltűnt, hogy el van kábulva, amikor ott vagyok... de nem olyan unottan szokott bámulni, hanem aki előtt rózsaszín köd gomolyog..."


Nem értem, miért kell ennyire összekuszálni a dolgokat. Ha lány vagy, akkor szinte természetes, hogy egy idő után az egyik fél kicsit másabb érzéseket is táplál a másik iránt. Ha lány vagy ez jó, ha fiú akkor menekülj :D

Viccet félre téve, ha eltudnád képzelni, hogy a közeljövőben több is legyen köztetek, akkor nyugodtan célozgass, esetleg kerek perec kérdezd meg, hogy " tetszem neked?" ha pedig nem, akkor valahogy hozd a tudtára, hogy neked nem tetszik, vagy van valaki más aki tetszik. Érd el, hogy ő lépjen, te csak célozgass finoman, és majd ő kiböki.

2014. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy menekülnöm kéne, hisz lány vagyok :D tudom, hogy a fiúknak kell(ene) megtenni az első lépést... és igen ,tetszik is nekem a fiú :) de nem tudok úgy jeleket küldeni, hogy még mindig ott van az exe a nyomában, aki ugyan úgy a kórus tagja, és állítólagos barátom... de nem tartom annyira annak, mert csak a fiúról beszél nekem állandóan, aztán lekoptat. Hiába beszéltem már rá, hogy hagyjon fel a piócáskodással, és cuppanjon már le szegény fiúról, de semmi...
2014. máj. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!