Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mit lehet tenni? 16/L

Ilyenkor mit lehet tenni? 16/L

Figyelt kérdés
a kedvenc tanáromról, akivel jóba is vagyok kicsit,ma kiderűlt, hogy terhes és már csak az évet viszi végig. Persze örülök neki, de mégis nagyon-nagyon fog hiányozni, és márcsak egy pár hétig tudok vele beszélni. Ez most nehéz, mit tehetnék? Mielőtt megtudtam volna a hírt azelőtt azt beszéltük hogy utolsó két héten valamikor összeülünk és beszélgetünk. De így már mit mondhatnék neki?,
2014. máj. 21. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az hogy terhes nem jelenti azt hogy soha többet nem beszélhetsz vele.. később akár sulin kívül is találkozhattok, attól függ milyen jó kapcsolatban vagy vele. Akár beszélgethetsz vele arról is hogy számítasz rá, hogy később is találkoztok majd, vagy érdeklődhetsz felőle
2014. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az az igazság nagyon-nagyon örűlnék neki ha legalább egyszer találkozhatnék vele a nyáron. Igazából még csak egy éve ismerem, de szerintem nem rossz a kapcsolatunk.
2014. máj. 21. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal nem árthatsz, ha beszélsz vele erről :) ha te is szimpatikus vagy neki, (márpedig valószínűleg az vagy) akkor biztos szívesen találkozik akár volt diákjaival is mg baba mellett is
2014. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! kérlek még írjatok
2014. máj. 21. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 9.-be volt egy matektanárom(akiről azt hittem,hogy jó ember és jó tanár,nő volt),vele Facebookon elég sokat beszélgettem minden féléről.Végülis kiderült,hogy igazából egy utolsó sértődékeny,bunkó nőszemély.

Egy másik matektanárom szintén volt,akivel jóban voltam...(aki 10.-be lett a matektanárom,ő 45 éves nő) ...hát róla is most derült ki,hogy valójában utál.Már nincs az egésznek jelentősége,de fáj,hogy már köszönni se köszön,pedig NAGYON JÓ viszonyban voltunk.

2014. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szeintetek milyen lenne ha egy "búcsú" levelet írnék neki?
2014. máj. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!