Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen dolog iskolában dolgoza...

Milyen dolog iskolában dolgozatírásoknál titokban a tanár "pártját fogni" diákként?

Figyelt kérdés

Szóval hogy ha valakik puskáznak a tanár vegye észre őket, meg a jóbarátokat akik mindig segítenek egymásnak ültesse szét hogy ne tudjanak dolgozat közben beszélni egymással.

Persze csak a jelenlegi osztályomban állok így hozzá. Ki vagyok közösítve, nekem nem segít senki.

Csúnya dolog ez tőlem?


2014. máj. 23. 23:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy engem kifejezetten zavar az hogy mások beszélnek dolgozat közben, zavar a koncentrálásban, valahogy zajban nem tudok odafigyelni a saját munkámra teljes mértékben.
2014. máj. 23. 23:24
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
elkeseredett,sunyi,pitiáner dolog.
2014. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne tedd. Nem a te dolgod a szétültetés, majd a tanár foglalkozik ezzel, ha úgy gondolja. És mindezektől te nem fogsz többet tudni, nem lesz jobb a dolgozatod. Koncentrálj a te munkádra, nem fognak annyira zavarni a "jóbarátok" sem.
2014. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy neked nem segítenek, az őket minősíti. De te ezért bemocskolnák magad, ilyen patkánysággal ,hogy beköpöd őket?
2014. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, csak hogy abban reménykedek.
2014. máj. 23. 23:45
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem kicsit vagy megkeseredett, talán azon gondolkozz el, hogy miért vagy kiközösítve.
2014. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok. A kiközösítésed alapját sikeresen lefektetted.


A besúgást akkor tartanám indokoltnak, ha te is hátrányt szenvednél a puskázók miatt. Pl: A legjobb 20%-nak nem kell tandíjat fizetnie. Itt már komoly tétje lenne.

2014. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Azon gondolkodtál, hogy Te mit tettél eddig a közösségért? Segítsed őket a doga közben! Egy mindenkiért, mindenki egyért. Ha Te, mint egy, nem vagy mindenkiért, ne várd azt hogy Mindenki Te érted legyen.
2014. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
talán ilyen dolgok miatt vagy kiközösítve...
2014. máj. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ők nem tudják
2014. máj. 24. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!