Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig maradhat titokban ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat titokban ez a dolog? Vagy vállaljuk fel?

Figyelt kérdés

Az exbarátom legjobb barátjáról van szó.. szóval nem éppen egy ideális helyzet. (fél évig voltunk együtt az exemmel, aztán utána még párszor találkoztunk, de elég csúnyán alakultak a dolgok, mindkettőnk részéről elfajult a helyzet, szóval már köszönő viszonyban se vagyunk kb).

A legjobb barátjával is csak úgy lettünk jóban, mert egy buliban kicsit összevesztünk, de hamar rendeztük és már aznap este nálam aludt. Itt nem történt semmi, csak annyira meglett a közös hang, hogy jól esett még utána átbeszélni az éjszakát és a következő napot is.

Aztán innentől kezdve azon kaptuk magunkat, hogy egyre több napot és estét töltünk együtt, közösen szervezzük a programjainkat, persze már szex is volt azóta sokszor, a családjával is mentem már közös programra is, szóval eléggé benne vagyunk már ebben az egészben... de az exemnek nem akarjuk ezt elmondani, a sráccal már gyakorlatilag általános iskola óta legjobb barátok.

Most mi legyen? Részemről engem cseppet se érdekel, hogy rólam mit gondol emiatt, szóval csak az ő szempontjukból lenne ez fontos.

22L


2014. ápr. 28. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
háááát nohát
2014. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha így maradtok, úgyis ki fog derülni a dolog. Úgyhogy ültesse le a legjobb barátját, és mondja el, mi a helyzet, mielőtt mástól tudja meg. Az sokkal rosszabb lenne.
2014. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megoldják majd, te élvezd a barátodat
2014. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem jó a titok bár bevallottam volna a bélának mit érzek iránta
2014. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már itt is béláztok? Komolyan, lányok, mindenki engem akar? :D
2014. ápr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer minden kiderül..
2014. ápr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PearlDiver ***** válasza:

Ha tényleg barátok, le kell hogy tudják rendezni egymással. Ha nem tudják, talán nem is olyan jó barátok, és nem kár ezért a barátságért.

Ne titkoljátok, az ilyen fajta titoktartás mentálisan egészségtelen!

2014. ápr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg ennyire jo a kapcsolatotok, akkor szerintem neki is megeri felvallalni a dolgot.

Uljenek le negyszemkozt es beszeljek meg. Ha kozted es ez exed kozt mar nem lehetett semmi, akkor nem latom, hogy miert lenne ez neki problema.

2014. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fel kell vállalni, a két srác meg üljön le és beszéljék meg. Gondolom ők sem 15évesek, szóval kulturált emberek között nem lehet ez gond.
2014. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!