Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért jó a fiúknak ha csapkodh...

Miért jó a fiúknak ha csapkodhatják a lányok seggét? 14/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez a csapkodás, egy mini ,erotikus élmény.
2014. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Ilyen korban már fel lehet őket jelenteni. Szerintem szólj elsőnek a tanárnak, aztán az igazgatóságnak. Ha nem segítenek akkor a szülőknek aztán a rendőrségnek
2014. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Mi a francnak kell mindig mindenért feljelentgetni, meg a rendőrséget zaklatni? A mai világban már ha csak rád néznek is, azzal jönnek, hogy feljelentenek..Holott ez egy teljesen természetes szakasza a pubertáskornak, hogy elkezdenek a fiúk érdeklődni a lányok iránt, próbálnak velük "huncutkodni"(nem úgy), etc. Nem kell emiatt egyből rendőrhöz szaladni. Persze, különbséget kell tenni a zaklatás és a játék között. De az esetek többségében az utóbbiról van szó
2014. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Köszönöm a lepontozást. Mint mondtam elsőnek a TANÁRNAK szóljanak, aztán az IGAZGATÓNAK, ha ezek nem tettek semmit a SZÜLŐKNEK ÉS CSAK VÉGSŐ ESETBEN A RENDŐRSÉGNEK!


Egyébként nem tudom, én valahogy emberi keretek közt megtudom oldani, hogy megfogjam a lányok seggét. Csak egyszerűen jól kell beszélni és akkor minden sikerül.

2014. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

A 2-es válaszoló nem semmi. Szerintem vezesd be azt amit az arab országokban, hogy a nők lefátyolozva járhatnak és még a kezük sem villanhat ki a fátyolozás alól.

A mi időnkben a lányok sértésnek vették ha nem csaptunk a fenekükre. Elmondásuk szerint ez erotikus ingert, izgalmat okozott nekik. Azt is olvasni, hogy boldogsághormonokat termel az erotikus fenekelés. Persze én még életpárti rendszerben voltam diák, a szocializmusban. Sőt, hülyének nézték azt a fiút aki nem csinált ilyesfélét, vagy kiközösítették azt a lányt aki ezt zaklatásnak tekintette. A tanáraink még irigykedve nézték is. De úgy látszik hogy változnak az idők és rövidesen minden férfira cölibátus fog vonatkozni, hátha nem fogy tovább a népesség.

2014. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én eltörném a kezét annak a nyominak aki megfogná a seggem. Szerencsére fiú vagyok. De ha lány lennék, és tetszenék valakinek az ne így fejezze ki...
2014. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%

Fiúként én sem örülnék ha egy másik fiú a seggemhez nyúlna. :)) De annak idején több lány még meg is kért bennünk fiúkat, hogy jó alaposan fenekeljük el. Az erotikus fenekelést csinálják az egész világon:

http://www.youtube.com/watch?v=7ccmUWqPVGM

Gondolom téged még nem kért ilyenre lány, ami az előbbi videó felétől látható. Tőlem követelni szokták annak idején. Ahogy minden más egészséges és jóképű fiútól is.

2014. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszom a 6-osnak szólt.
2014. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

5. "A mi időnkben a lányok sértésnek vették ha nem csaptunk a fenekükre."


Aztán melyik volt a Te időd? Mert én ilyet még életemben nem hallottam!

2014. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az akkor volt, most már pedig egyenesen szánalmas ha csak úgy valaki megfogja valaki seggét. Legyen az akár iskola, akkor is visszataszítók az ilyen személyek.
2014. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!