Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok bejön az olyan srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejön az olyan srác, aki Úriember?

Figyelt kérdés

Kinyitja előttetek az ajtót, kihúzza a széket nektek...

Ezt úgy nevezik hogy Úriember!


Egyet nem láttam még konkrétan!


Bejönne ez?



2014. febr. 25. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem oszt nem szoroz. Ha természetesen ilyen a viselkedésed, akkor jó, ha csak póz, akkor gáz.
2014. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kedves tulajdonság és tiszteletreméltó. Ritkaságba megy. De Én Személy Szerint nem hatódok meg ilyenektől. Ki tudom nyitni az ajtót, ki tudom húzni a széket, fel bírom emelni a telerakott ládát. A legtöbb hölgynek ez imponál, nekem... nos, nem annyira.
2014. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindig megköszönöm ha kinyitják nekem az ajtót, viszont ez a szék kihúzosdi zavarna, szeretek magamtól leülni, nem egy olyan barátot szeretnék aki úriember velem, hanem aki egyben a szerelmem és a legjobb barátom is :) egy úriemberrel úgy érzem nem tudnék kellőképpen jókat nevetni és szórakozni
2014. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 lio77 ***** válasza:
30%
Ugyan,ki mondta hogy attól hogy valaki Úriember nincs humora..hülyeség.A lányokat nagyrészt nem különösebben érdekli az udvariasság,megköszönik,de a bunkósággal többre mész..sajnos.
2014. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

...ennyitől már úriember lehet valaki? Fuh...

Amúgy, ha már illem, nem mindegy, hogy hogy nyitja ki az ajtót; ha pl étterembe befele mennek, akkor a férfinak illik előre menni, kifele pedig fordítva, akkor szokás a hölgyet előre engedni.

2014. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem Úriembernek tartanak. De ez nem csak ennyiből áll. Több kell ehhez, hogy ezt mondhasd magadról: kisugárzás, megjelenés, öltözködés, kommunikáció, társalgás, a felnőttekhez való viszonyod, milyen körökben mozogsz; értelmiségi, vagy csak sima magyar állampolgárok, valamint még a származás is.

Én szerencsés ember vagyok, mert minden stimmel ahhoz, hogy Úriembernek titulálhassanak engem.

2014. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon! Egy ilyen férfiba vagyok szerelmes, sajnos viszonzatlanul :-(
2014. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6#-os.

Ezt a vv-sekről is elmondható.

Mivel magabiztos tahók, ezért rájuk is mondhatják, hogy van "kisugárzásuk". (csak éppen negatív)

Megjelenés, öltözködés csak a pénztől függ.

Kommunikáció, társalgás már inkább közelebb jár a dologhoz.

Milyen körökben mozogsz? Erre szintén lehet mondani ellenpéldát, pl a retekklub estélyei, az is egy bizonyos kör, sok piperkőccel, külön erre a megjelenésre szánt ruhákkal. Ott is van megjelenés, öltözködés stb, amik megint csak a pénztől függ.


Az úriember ezektől független.

Rám is szokták mondani, hogy úriember vagyok, sőt...

Pedig nem tudok jól, divatosan öltözködni, vagy akár díszesen megjelenni.

Amit te leírtál, az inkább felső 10.000-re mondható, akik jólétben dúskálnak és tudnak adni a megjelenésre.

2014. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6os vagyok.


Na hát nem a vv-sekre gondoltam... Az a társadalom legalja.

A kisugárzás alatt, nem a magabiztosságot értettem. Biztos láttál már olyan embert, akire jó volt ránézned, legyen az nő, vagy férfi, csak azt látod, hogy a jólneveltség, kedvesség, a harmónia, az értelem, az intelligencia sugárzik belőlük.

A kommunikáció; illemtudó kommunikálás, gazdag szókincs, idegen szavak helyes ismerete és alkalmazása, maga a kifejezőeszközei, verbális és non-verbális kommunikáció.

Nyilván értelmiségi körökre gondoltam. Művészek (zene, irodalom, képzőművészet), világbajnok sportoló(k), kulturális média (nem a VV kategória), és "névtelen" (nem híres értelmiségi felnőtt emberek, akik nagy dolgokat értek el az életben. Dióhéjban, röviden.


Szóval én nem csak a megjelenést hoztam előtérbe. Az mellékes. Hanem az igazi tartalmat hangsúlyozom, azt, ami belül van, az emberi értékeket.

2014. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal és igen, bejönnek az ilyen férfiak.
2014. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!