Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szomorú srác vagyok, és...

Szomorú srác vagyok, és magányos, lehet hogy a tanárom észrevette, és ezért figyeltet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Néha csak úgy hamis mosolyt tekintek rá,hogy ne tűnjön fel neki hogy szomorú vagyok,de szerintem nem hiszi el a hamis mosolyt hogy leplezetlen legyek számára,és érzem hogy bámul,most mit tegyek?
2014. jún. 3. 22:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért figyelne? Gondolod, nem látott még életében elég olyan gyereket, mint te?
2014. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak rólam írtál volna, avval a halvány különbsèggel, hogy èn lány vagyok. Tudom, milyen kèt lábbal a posványba kerülni ès onnan felküzdeni magunkat a talajra. Megèltem pár sorsdöntő esemènyt, bántottak már sokat ès sokan, mègis volt erőm a semmire alapozni ès felállni. Rám is felfigyeltek, titkon talán úgy èrzem, hogy jól esik a közeledèsük, de nem tudnám elviselni az esetleges elutasítást. Hiába nyílnèk meg, nem èrtenèk hogy mièrt lettem más, mint a többi.


Szüksèged van valakire, akivel megoszthatod a problèmáid, a lelki sebeid de kèrlek, ne bízz meg feltètlen egy tanári munkakört betöltő nőben/ fèrfiben! Lehet, hogy őket a jóság hajtja mègis e tèren többet ártanak, mint használnak. A tanáriban óhatatlanul is pletykák kapnak szárnyra, hiszen a tanárok is emberek. Sajnos sokáig elèr a kezük, ha kell megteszik az első lèpèseket is, hogy mondván; a diáknak a legjobb legyen.

2014. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!