Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srac akibe bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missguitarhero11 kérdése:

Van egy srac akibe bele vagyok esve egy eve legalabb de ne tudom viszonozza e? Adtam jeleket nem hinnem hogy eszrevette.

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok...
2014. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

12 eves vagyok es a fiu nagyobb egy evvel. A baj az hogy baratok vagyunk. En ennel tobbet szeretnek.A fiuk mit csinalnak mikor tetszik neki egy lany?

KIS JELEK TOLE:

1Egyut jarunk gitarra es egyszer felhivta a szuleit hogy az uncsijahoz megy ,ami eppen az en mamam mellett lakik. Gitarrol en mindig mamamhoz megyek.


2.Sokat setalunk csak ketten gitar utan . Eloszor csak azt hittem nem miattam dont igy,de egy nap este sokat beszelgettunk:

-Messz Emmahoz?-kerdeztem

-Nem csak kedvem volt beszelgetni veled.

Ez erdekes......


3. ejszaka is setaltunk ketten

csak mi ketten....egyedul......a lampafenyben...... <3


4.Egyszer meg is olelt....

Mikor elvaltunk (en mentem mamamhoz o Emmahoz) egy utcasarokban este..... Kicsit benaztam......nem szamit....



KIS JELEK TOLEM:

1. Mindig melle ulok ,kacagok vele,mellette vagyok.

Erzem mindig a kozeleben kell lennem.


2. Szemkontaktus

Probalok mosolyogva edes pofat vagni....neha sikerul...neha nem.


NAGY BAJ:

MAR JART AZ LB-mel AKI ELKOLTOZOTT MAS KONTINENSRE !!!! MIT TEGYEK????????

2014. márc. 5. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Emma=uncsija
2014. márc. 5. 16:19
 4/6 anonim válasza:
én is gitározok és 12 éves vagyok, de amugy kérdezd meg töle, ha nem mered talán ha egyedül van ugy azér nem olyan nehéz :) és amugy egy fiu (MER ÉN IS AZ VAGYOK) HA SZERET VALAKIT AKKOR KEDVES HOZZÁ,VAGY BEVALLJA DE LEHET HOGY Ö SEM MERI
2014. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi!!!!!! Meg atgondolom hogy van-e merszem megmondani.... Meg egyszer koszi!!!
2014. márc. 5. 16:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja es elfelejtettem..... O is ''szeret'' egy plazacicat.... Szerencsere o nem szereti....
2014. márc. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!