Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az igaz hogy a gimiben a...

Liza6789 kérdése:

Az igaz hogy a gimiben a visszahúzódó, átlagos, nem nagy szájú lányokra rászállnak és basztatjá, bántják, beszolnak nekik?

Figyelt kérdés
ezt a kérdést azért irtam ki mert én eléggé ilyen vagyok.. nem nagyon hallgatnak rám a többiek és beszólogatnak. jövőre megyek gimibe és jo lenne megváltoznom mert akkor nem hagynának békén.jo lenne ha nagyobb lenne az önbizalmam,magabiztosabb lennék..ezt hogyan tudnám elérni? vagy aki ilyen az már nem tud megváltozni 1 nyár alatt? 15L

2014. jún. 6. 17:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne félj, ha tiszteled magad, akkor semmi gond nem lesz.
2014. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
Ez hogy került ebbe a kategóriába, édes?
2014. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez mindenhol és mindenkivel így van aki nem nagyszájú. Előbb utóbb elkezdik **szogatni a nagyszájúak.
2014. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell, hogy nagyszájú legyél, de állj ki magadért. Ha piszkálnak, védd meg magad és kész. Azt csesztetik, akin látják, hogy megtehetik vele. Más szóval b*ssz az asztalra!
2014. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb üss, aztán se kérdezz, akkor félnek majd tőled, és nyugtod lesz tőlük.
2014. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként igaz.Én aztán tudom.
2014. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan esnek abba a hibába, hogy a kellemetlen események mögött tévesen okokat feltételeznek. Rengeteg olyan lány él békében és boldogan a gimis évei alatt, akik átlagosak és nem nagyszájúak. De ezek a lányok ki is tudnak állni magukért. Mindezek úgy írom, hogy kapásból fel tudnék sorolni legalább tíz ilyen lányt az ismeretségi körömből. Szóval a hibát máshol keresd. Legyél biztos magadban, és tarts ki az értékrended mellett.
2014. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!