Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, mit gondoltok egy olyan lányról aki visszahúzódó, átlagos/aranyos kinézetű, de belül "agresszív"?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a külsőmben a világon semmi "extra" nincs, tipikus szürke egér vagyok, se nem túl szép se nem túl csúnya; hátközépig érő szőkésbarna haj, zöld szem, 170 cm, kb 60 kg, egyszerű, lazább ruhák (leginkább sima minta nélküli testhezálló póló, farmer, sportcipő.. tavasszal meg nyáron azért sokszor magassarkú, szoknya, szóval nem nézek ki fiúnak) nem vagy csak nagyon ritkán és keveset sminkelek. Arc alapján sokkal fiatalabbnak néznek mindig a koromnál. Társaságban kicsit nehezen oldódok fel eleinte, de egy idő után elvagyok. Szóval első blikkre visszahúzódó, csöndes, kicsit unalmas vagyok. Ha valakivel már elég jóban vagyok akkor megnyílok, márpedig belül tök más vagyok.

Szeretem a "hörgősmetált", meg úgy alapból a rockzenét kicsi korom óta. Imádom a véres-lövöldözős videojátékokat, a hasonló stílusú filmeket, külön rajongok a sötét morbid humorért. Érdekelnek a küzdősportok, fegyverek, stb. A humorom is elég "bunkó", morbid tud lenni. Barátommal szeretek "verekedni". Sokszor szívesen behúznék embereknek akik megbántanak.

Emellett persze tényleg tudok aranyos lenni, vannak bújós napjaim, rám szokott jönni a romantikázás, imádom a nyuszikat meg minden hasonló "csajos" hülyeség... Mégis sok ember szólt már le, hogy beteg vagyok, meg hogy nincs lelkem. Ez tényleg ennyire taszító? (nem feltétlen párkeresés szempontjából, akár csak úgy értve hogy ilyen embert mint barátot/havert elfogadnátok?)


2014. máj. 31. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb mai aszociális vagy önbizalom hiányos srác ölne egy ilyen lányért.
2014. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ebbe csak a rock rondított bele. Teljesen normális és nekem tetszenél. 23/f
2014. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Barátnak mesés lennél :D

Párnak meg döntsön rólad majd a párod :P

2014. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem bejössz :) Nincs kedved néha fel jönni a serverre ahol játszom ?:)
2014. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
rock? nonononononononono absolute no.
2014. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kénköves f@$z bajotok van a rockkal? :D
2014. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SprintElek ***** válasza:
Agyrákot kaptam már a 3. sornál...
2014. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

SprintElek

Mitől? :D


És tényleg, én megértem ha valaki nem szereti a rockot, de miért ENNYIRE nem jó? :D

2014. máj. 31. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi a bajotok a rockkal.

Nagyon sok rock zene fokokkal jobb a mai pop meg rap zenéktől..


Amúgy nekem kifejezetten bejönnek a kívülről szende,aranyos "kislányok" vad belsővel.

2014. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene.:)

Azt a verekedést hogy érted?Én imádom,ha egy lány agresszív.:)

2014. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!