Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak azért értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azért értékelen ilyen nagyra az ilyen egyszerű, mások számára átlagos dolgokat, mert ronda külsőm és emiatt kialakult félénk, gátlásos, visszahúzódó természetem miatt még sosem tudtam egy lányhoz sem közel kerülni?

Figyelt kérdés
Például, ha mellém ül egy lány a buszon és összesimul a lábunk vagy karunk, akkor olyan jó érzés, meg legszívesebben megsimogatnám a lányt, rám jön ilyen szeretgetés roham és olyan rossz érzés, hogy csak álmodozhatok, de valóra sosem válhatnak a vágyiam, mert nem vagyok jó pasi. Vagy látok egy lányt velem szemben jön az utcán és tetszik nekem, olyan bájos, vonzó és olyan jó, hogy legalább ma is volt egy ilyen szép napom, amikor egy ilyen tüneményt megcsodálhattam, ha csak egy kis időre is.

2012. szept. 30. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
1 tanács. A legfontosabb. Ha ugy érzed csunyácska vagy, tegyél ellene. Kezdj el edzeni, hordj megnyerő ruhákat, légy okos. És legyél tele önbizalommal. Rengeteg lány jön össze olyan fiúval, akit nem áldott meg Isten a szépséggel, viszont olyan megnyerő a szövege, beszédes, és van stílusa, hogy a lány azonnal elolvad érte. Szólítsd le a lányokat, ne legyél félénk.
2012. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hal
2012. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Basszus már legalább 2 hete ilyen f@szságokat írogatsz ide, ha ez nem csak valami nagyon rossz vicc, akkor hagyd abba a siránkozást, és igyekezz már férfi lenni...Szedj össze egy hasonlóan csúnya lányt mint, te és szeretgessétek egymást életetek végéig...
2012. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz, mint egy perverz, aki minden csajban a dughatót látja... Megértelek, ne hogy félre értsd, de igaza van a többieknek. Azzal, hogy itt sírsz, sose jutsz előbbre.

Próbál sorra venni a hibáidat -külsőre, belsőre egyaránt- és próbáld kijavítani őket. Menj sportolni, válts stílust, csináltass jó frizurát.

Hidd el, nem olyan szar ez a világ. Mindenkire vár valaki, csak tenni is kell érte! :)

2012. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kérdés! Mitől tartod magad csúnyának? Az első válaszolóval egyetértek!
2012. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hagyjuk már basszus.. Van pénzed? Ha nincs, tanulj sokat menj a legjobb céghez és ha gazdag leszel az összes, de az össszes nőt úgy dugh@tod, tejfölösen, ananászba ásztatva ahogy neked tetszik. De komolyan.

Kib@szott ronda, nagy hasú csávokat látok jó testű rib@ncokkal..hagyjuk a mellé beszélést...Külső nem számít..esetleg egy 0,000000000001%-t...najó, ennyit azért számít :)

2012. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!