Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez féltékenység akar lenni?...

Ez féltékenység akar lenni? Vagy ha nem, akkor mi történhet a háttérben?

Figyelt kérdés
Már 7 éve ismerem a tanáromat,a férjét pedig 6 éve.A szüleim elváltak,úgyhogy elragadott a apakomplexus,és ezt észrevette a tanárom.Nekik nincsen gyerekük.Mindig azt mondják hogy nem akarnak,de szerintem valami gond lehet és ezért nincsen gyerek.És ha jól értettem akkor én részben egy "pótléknak" számítok náluk.Ezzel egészen idáig nem is volt semmi gond.De mostanában furcsán viselkedik a tanárom.Például mindig megkérdezte hogy vagyok,most pedig már le se szarja a fejemet szószerint.És mivel látja hogy milyen jó a kapcsolatom a férjével,elragadhatta a féltékenység vagy valami olyasmi.Mert látja hogy mennyire szeret a férje engem,és ezt a szeretet ő nem tudja megadni egy közös gyerekkel.Ja és ők a zeneiskolai tanáraim,ahol azért jobban ismerik egymást az tanárok és a gyerekek.

2014. jún. 24. 15:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Talán nem kellene beletenyerelned a családi életükbe. Nem gondoltál még rá?
2014. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok "beletenyerelni" az életükbe,de már nagyon bántó ahogy a tanárom viselkedik velem.Sőt inkább feltűnő,mert már anya is észrevette
2014. jún. 24. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Átléptél egy határt, beletenyereltél a privát szférájukba. Ne nyomulj tovább.
2014. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezeket a dolgokat nem egyedül gondoltam ki,hanem anya mondta hogy mondani akartak neki valamit,de inkább hagyták.És már több mint 10 éve ismerik egymást.
2014. jún. 24. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

"Vagy ha nem, akkor mi történhet a háttérben?"

Anyukáddal együtt vagytok ilyen.. egyszerűcskék? Az történt, hogy mint írod 6-7 éve ismered őket, akkor még gyerek voltál, pátyolgattak, szeretgettek, most meg már nagylány vagy a szemükben, valószínűleg a viselkedésed is változott, innentől nem férsz bele az életükbe, ennyi. Hagyd békén őket és ne képzelj sokat magadról: nem féltékeny rád senki.

2014. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Sok vagy neki, már zavarja, hogy ennyire beletenyereltél a privát szférájukba, és le akar rázni. Ennyi. Nincs ebben féltékenység.

Vonulj vissza egy kicsit és meglátod, hogy megváltozik.

2014. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Mit nem értesz ezen?

Ne riszáld magad a férje előtt, mert legközelebb már megtép az asszony!

2014. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!