Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akar tenni? Akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni? Akart ő engem egyáltalán?

Figyelt kérdés
nagyon jól összebarátkoztam egy lánnyal és többször utalt arra h ha lenne köztünk vmi akkor mi lenne meg ilyenek.jól elvoltunk de egyik nap csak odajött hozzám h már nem akar beszélni.soha.(nem tetem tényleg semmi rosszat ez biztos).azóta sem beszélünk de folyton látom h mikor úgy a haverjaimal vagyok akkor folyton jön oda hozzájuk ölelgetni meg képeket csinálni stb.Féltékennyé akar tenni?vagy azért nem akar beszélni mert ő próbálkozott és ugy gondolja h nem vettem a lapot v vmi?mi lehet a gond?

2014. ápr. 23. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem még kislány... ő sem tudja mit akar. kérdezd meg tőle, hogy mégis mit jelentsen ez??
2014. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
Simán lehet hogy féltékennyé akar tenni. Sok lány ilyen praktikákat alkalmaz, hogy elérje a célját. De az is lehet, hogy tényleg megsértődött rád és most bosszút áll amiért nem kellett neked.
2014. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerelmes voltam belé(még most is) de nem mertem megemlíteni neki mert féltem
2014. ápr. 23. 19:53
 4/4 anonim válasza:

Én is csaj vagyok és pont ezt élem át mint ő.

Vázolom mi a helyzet: Neki nagyon tetszel, jeleket is küldött e szerint, de te nem reagáltál rá, így azt hiszi hogy nem viszonzod az érzéseit. Így ő nem tudja hogy mi a helyzet, hogy neked bejön-e vagy sem. Ez így csak szenvedés, ezért mondta, hogy inkább akkor ne is beszéljetek(ugyan ezt csináltam én is). Igen, féltékennyé akar tenni azért ölelgeti a haverjaidat ez biztos. Ha neked tetszik akkor mondd meg neki, hidd el azt várja!

2014. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!