Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a pasid feltekeny akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasid feltekeny akkor szeret vagy csak birtokolni akar?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Birtokolni akar. A féltékenység nem a szeretet jele..hanem hogy magában nem bízik,így benned se..ha szereted bízol benne és elhiszed hogy nem lépi át a határt,még akkor sem,ha súrolja.
2013. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy féltékeny, még szerethet.

Sok mindenből adódhat a féltékenység. Az említett birtoklási vágy, valamilyen rossz emlék, beidegződés, neveltetés, szülőkkel való kapcsolat, vagy a saját érzelmeit rád vetíti ki (olyanokat gondol, amik számodra féltékenységre adhat okot).

2013. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
maskepp nem akar elvesziteni?Hiaba nyomulnanak a pasik eselyt sem ad nekik,mert elkuldi a kozelembol oket.Az a legjobb eselyuk sincs nalam.Vele vagyok es addig mas nem erdekel.
2013. dec. 19. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a birtokolni akar szöveget is a félrelépős, kavarós embernek sem nevezhető gerinctelen patkány emberek találták ki! De legyen nekik igazuk és kívánom az összesnek, hogy csalja meg őket a párjuk..bízzanak és mikor semmit sem tételeznek fel akkor érje őket a halálos csapás és derüljön ki, hogy életük nagy szerelme félr....ott! Na majd akkor dumáljanak okosságokat


Akit meg nem érdekel, hogy a párja megcsalja..elárulja és hülyére veszi az nem szerelmes csak látszat kapcsolatban van, hogy ne érje szó a ház elejét neki is van párja mint a többi embernek! Akivel az életem akarom leélni - nem tizenéves kis suttyó vagyok - a gyerekeim leendő anyjának tekintem attól elvárom a hűséget! A hűség a legfontosabb egy kapcsolatban..ha nincs hűség nincs bizalom sem!

Birtoklási vágy! Aki nem féltékeny azt figyeljétek meg egy szakításkor..sz@rik bele..tuti nem megy a párja után ha bármi okból elhagyják...mert ő aztán nem fut senki után! Szakítottam már nővel azért, mert nem volt féltékeny rám annyira zavart, hogy megcsaltam, mert ha úgy se jelentek neki semmit....

2013. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!