Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt nem értem hogy a gyerekek,...

Azt nem értem hogy a gyerekek, akik 15 és 16 évesek, nem tanulnak és nem akarnak bejárni a középiskolába. Szerintetek megfognak bukni?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam, aki 15 éves volt és nem járt be a középiskolába, és nem tanult semmit. És ezért megbukott és kirúgták.

2014. júl. 1. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá a esély, hogy akkor megbuknak.
2014. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek lesz@rják az iskolát, akkor minek járnak be, ha nem tanulnak ?
2014. júl. 1. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert iskolakötelesek. ha nem lennének azok már otthagyták volna a francba.
2014. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 16 évesek nem iskolakötelesek,de azért járnak be néhanapján,mert az anyjuk még erre azért figyel,amellett,hogy más már nem érdekli anyukát se!Megfognak bukni,de nem minden évben.

Nekem volt olyan osztálytársam,aki 16 évesen(10.osztályosan) elkezdett nem bejárni(csak néha járt be,és az is már csodaszámba ment),és emellett SEMMIT nem tanult.Aztán persze megbukott 10.-ben,de akkor átment a pótvizsgán.Megbukott 11.-be is,akkor már az angol tanár(!) nem engedte át(pedig matekból nagyobb volt a veszély).

Újrajárta a 11.-et,és most azt hiszi magáról,hogy ő az isten,mert állítólag jó jegyei vannak.Ezt csak úgy mondja,mert most május végén be kellett menni 1 megbeszéléses nyelvtanórára érettségi után,ahol megbeszéltük,hogy kinek milyen lett az írásbelije,és utána meg nyelvtantételt diktált az ofő...szóval bementem,és a matektanár mondta,hogy most viszi ennek az ismerős csajnak a dogáját,és hogy mindenkinek pocsék lett(itt nálunk ez a teljes kudarcot jelenti)...na mondom,akkor hazudott a lány megint...

...és most érettségi előtt áll,és azt hiszi,hogy olyan könnyű lesz neki,meg hogy utána majd egyetemre(rekreációs szakra) fog jelentkezni,és hogy mindenképpen őt felveszik(nem hiszem!).

Nem értem,hogy a hülyék miért járnak iskolába és miért képzelik magukat olyan hihetetlenül okosnak?

2014. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki meg az érettségi írásbelin alakít egy jobb eredményt,azt már úgyis átrúgdossák,ha tanulni keveset tanul szóbelire!
2014. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igazán okos ember az nem kérkedik, hogy okos, arról tudják a körülötte élők, hogy van esze és használja is és neki ez természetes, hogy okos. A buta ember gondolja magát okosnak és pontosan ezzel írja alá, hogy "buta vagyok". Egyébként az, hogy ki mennyire okos, az idő fogja igazolni, de tény, hogy dühítő tud lenni ez a jelenség.
2014. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!