Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha bejelölöm bátyám haverját,...

Ha bejelölöm bátyám haverját, akivel soha nem beszéltem egy szót se az nagyon gáz? De a srác tudja, hogy én vagyok a huga, de ha nem beszéltünk még soha, és ők amúgy is más városban tanulnak mint én, de bejelölöm az ciki?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 02:50
 1/6 A kérdező kommentje:
azért akarom bejelölni,mert nagyon szimpatikus a haverja.Eddig nem beszéltünk fbon se egy szót sem,csak annyi "kapcsolat volt",h 4 dolgomat lájkolta fbon,amit bátyámnak küldtem/egyik kommentem,és félek,h nem jelölne vissza vagy nem tudom,ezért kérdem,hogy nagyon gáz e ,ha bejelölöm? :S
2014. ápr. 21. 02:54
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem örülne neki
2014. ápr. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne már...jelöld be ha akarod! ennyi. ne érdekeljen hogy ciki-e vagy sem.
2014. ápr. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy probat meger, max nem jelol vissza de szerintem vissza fog :)
2014. ápr. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké, bejelölöd, visszaigazol. Utána? Akarsz tőle valamit vagy sem, esetleg csak plusz egy ismerőst szeretnél?
2014. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hidd el mindenki mindenki mindenkinek ismerőse facebookon de az utcán annyi nem lenne bennük, hogy köszönjenek egymásnak.
2014. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!