Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehetnek rockerek/punkok...

Lehetnek rockerek/punkok keresztény suliban?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 02:30
 1/7 anonim válasza:
82%
Kedvesem, a város egyik legjobb keresztény iskolájába járok és Marilyn Manson a kedvenc előadóm. Szerinted?
2014. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Meg olyanok akik gyakran nyitogatják a lábukat meg emósok, meg drogosok, meg...


Keresztyén iskolába jártam. Olyan mint egy rendes iskola, csak szigorúbbak, meg képmutatóbbak a tanárok.

2014. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Ott csak a képmutatás nagyobb, mint más iskolákban, a többi dolog ugyanolyan.
2014. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Pár tanács: ne menj horogkeresztes pólóban suliba (fordítottban se), meg ne szidd fennhangon a vallást, meg ne kiabálj olyanokat, hogy "MIND A POKOLRA JUTUNK". :D De, gondolom, úgysem tennéd
2014. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is katolikus suliba járok, ugyan az a véleménye, hogy ugyanolyan suli, csak a tanárok sokkal képmutatóbbak.


Amúgy a vallásról soha egy rossz szót se. Mindegy, hogy egyet értesz-e valamivel, vagy nem, de soha ne szólj róla egy rossz szót se. De még a gesztusaiddal se mutasd ki, hogy ha valamit hülyeségnek tartasz.

Ha ezt betartod, baj nem lehet.

2014. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

3évet bírtam ki keresztény iskolába :)

volt hogy hazazavartak ,nemengdtek be órákra mert "botrányosan" néztem ki :)

/punk/

2014. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat főleg az utolsó négyet :)

Sokat segítettetek :D

utolsó: az szép :D Ahogy írták itt,képmutató tanárok stb.. az a botrány. Biztos féltékenyek voltak,hogy neked van stílusod :P

2014. júl. 13. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!