Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy a lány...

Csiki521 kérdése:

Miért van az hogy a lány osztálytársaim egyre qrvásabbann öltözködnek? Miért jó nekik? 13/F

Figyelt kérdés

Legalább nyolcan vannak a 12-ből. És az egyikőjük szoktatja rá őket.

Mit tudna tenni ellenük 6 fiú???


2014. júl. 11. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan zavar? Vagy inkább tetszik? Pont azért, hogy felkeltsék mások figyelmét. Fiúk mért akarnának tenni ellene?
2014. júl. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Szépek akarnak lenni. Ami neked qrvás, az másnak csak egyszerűen csinos. Ne foglalkozz ezzel.
2014. júl. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Ha kimész a lakásból, könnyen észre tudod venni, hogy pinamutogatásról van szó, hanem "lengén" öltözködésről, ami rövid combnacikat, esetleg ujjatlan, mélyen kivágott felsőket jelent.


Kicsit vonatkoztass el attól, hogy szülő vagy, és képzeld magad egy 13 éves, kamaszodó srác helyzetébe. Így már érted, miért bzizzák a kérdezőt?

2014. júl. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

"egyre kevesebb ruha kell a lányoknak, hogy ne legyen melegük"


Akkor 30-40-50 éve kur.va hideg lehetett nyáron is, mert akkor nem voltak így kivetkőzve magukból. Ráadásul a lengén öltözés nem aztjelenti, hogy minél többet mutogassunk magunkból, hanem a ruha anyagát kell jól megválasztani. Most azt ne mondja valaki, hogy egy vastag farmer szűk pic.sagatyában kevésbé van meleg, mint mondjuk egy combközépig érő vékony anyagú rövidnadrágban. Ja meg kivágott felső, de azért alatta ott van a vastag szivacsos pushup-os melltartó.

Egyszerűen rib.ancoskodásról meg magamutogatáról van szó, csak persze ilyenkor könnyű arra fogni, hogy "hááá azééé mer melegem van, heee".

2014. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy mi nem ismerjük az említett lányokat, így ezt nem tudjuk. De 12/8 biztos k. va, végülis lehetséges. De az is lehetséges, hogy a lányok kilátszó testrészeit csak nem kéne túlszexualizálni.
2014. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is szeretek elegánsan szépen kiöltözni,de csak is magam miatt,nem tudom mi jogon k-vázól bárkit is kérdező..
2014. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
6. Szerintem a kérezőnek nem az elegáns öltözékkel van problémája...bár ki tudja nálad ez mit jelent.
2014. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem neked semmi közöd hozzá ki hogy öltözködik ,bár némelyik pasi is letolt gatyába rohangál akkor ők mik? hímk-rvák?
2014. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Semmi köze hozzá, de véleménye lehet róla, mint mindenkinek mindenről.
2014. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és néhányan félreértették.Nem arról beszélek hogy nem tetszik vagy ilyesmi.Nem azt mondom hogy tetsik de szerintem ez nem jó.Aki a letolt gyatyás fiukat írta annak azt üzenem hogy tényleg nem szép látvány. Mért nem jó nekik egy farmer meg valami pl csillámos póló??
2014. júl. 11. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!