Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim utálnak....

Az osztálytársaim utálnak. Van egy lány, aki "elveszi" a barátaimat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(nekünk még 1 hét suli) osztálytársaim utálnak. Van egy lány,aki magához fordította a 2 legjobb barátnőmet. Mellesleg az egyik legjobb barátnőmnek a "csicskája" vagyok,mégis ellenem fordult. A lány pedig hamis dolgokat állít rólam. A többiek pedig leidiótáznak azért amiért nem értem a mateket. Ma kirohantam sírni,már nem bírom.. Ha sírok az a baj hogy negatív ember vagyok,ha nevetek az a bajuk hogy hülye vagyok. Mindig szídnak,nekem pedig önbizalomhiányom van. Segítsetek! Mit tehetek?

#hazugság #matematika #osztálytárs #sírás #Barátlopó #ellem forultak
2014. jún. 17. 13:54
 1/8 anonim válasza:
100%
szard le őket magasról! mit foglalkozol velük?! ja és ha a 2 barátnőd olyan jók lettek volna biztos nem fordultak volna el tőled..ilyenkor látszik, h ki az igazi barátod..hanyadikos vagy?
2014. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7.-es vagyok.
2014. jún. 17. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedbe visszaszólnék hogyha hülyéznek: Mindenki magából indul ki. Szerintem szólj a szüleidnek hogy piszkálnak az osztálytársaid vagy szólj ofődnek az jó megoldás. Ne foglalkozz velük lehet hogy neked nem erősséged a matek de lehet hogy másban jobb vagy mint ők. Ha nekik sem megy valami ami neked akkor szólj oda te is: Hülye vagy hozzá! Remélem elég tanácsot tudtam neked adni ha még van problémád írj nekem privátot és segítek
2014. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Engedd el őket, ha valóban a barátaid voltak megtaláltak, ha nem jobb így, majd lesznek másikak nagyon fiatal vagy még, hidd el ha nem jönnek vissza a barátságod számukra ennyi is ért, és akkor nincs mit sajnálnod, az a barátod akkor értékel és szeret téged ha tudod a matekot vagy nem akkor is:)!
2014. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
az a lényeg, hogy légy magabiztos! ne függj más emberektől, ne mások határozzák meg a kedvedet, személyiségedet! ha jelenleg nincsenek barátaid, próbálj ezzel élni, boldogságra törekedni. ha az emberek hülyének tartanak, ne foglalkozz velük. komolyan mondom, figyeld meg, ha állandóan jó kedvű vagy, bármit is csinálnak, bárhogyan is próbálna bántani téged, azt fogják látni, hogy a te jó kedvedet, boldogságodat nem lehet megtörni, majd irigyelni fogják ezt. és ne legyél más "csicskája". legyen önbecsülésed!! ez nagyon fontos. ne hagyd, hogy kihasználjanak, megalázzanak. ha sértegetnek, beszólnak, kibeszélnek az jusson eszedbe, hogy TE jobb vagy náluk. ne süllyedj a szintjükre. jobb vagy náluk! egy idő után, ha azt látják, hogy magabiztos, önálló vagy, békén fognak hagyni, TISZTELNI fognak :) vésd az eszedbe, hogy senki sem ér többet a másiknál, egyenlőek vagyunk. egyedül a viselkedésünk bélyegezhet meg minket. ha ők kamu dolgokat terjesztenek rólad, leidiótáznak, csak nevess a képükbe! vállald fel, hogy nem érted a matekot. az embereknek vannak hibáik. valaki a matekhoz, valaki a magyarhoz, valaki a törihez stb. nem ért. ettől nem vagy kevesebb, vagy rosszabb ember náluk! szóval fel a fejjel, meg fog oldódni, csak ne menj bele az ő gyerekes játékaikba!! :) kitartás!!!
2014. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
legyél magabiztos. szólj vissza változatosan,viccesen. avagy húzz be nekik egyet (én szívesen csinálom a visszapofázást mert verekedni nem akarok).
2014. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanezt éltem meg hatodikban, de hidd el, nem éri meg velük foglalkozni. Én egy ideig játszottam a szomorú kitaszítottat, de utána elegem lett, és elkerültem őket. Aztán futhattak utánam, ha lecke kellett nekik, vagy segíteni fontosabb dolgozatoknál (kitűnő tanuló vagyok még mindig). :D Egy év múlva meg már én voltam jégcsap kisasszony, de inkább leszek komoly, minthogy miattuk sírjak. Vértezd fel magad - magyarul gondolj a beszólásaikra, és nyomja el őket a dühöd -, és egyszer magabiztosan küldd el őket a fenébe. Többet nem érdemes foglalkozni velük. Amúgy meg le merném fogadni, hogy ők sem matekzsenik. Ilyenért piszkálni bárkit annyira dedós...
2014. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Huu hát a mateket néha én se értem xdd de végülis az a lényeg hogy álj ki az igazadért és arról a lányról te is terjessz hamis dolgokat.
2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!