Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Niincsenek barátaim! Mit tegyek?

Niincsenek barátaim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 éves vagyok.Vannak több fajta baráti csoportok.Én a lányokkal vagyok.Ott volt az egyik legjobb barátom és a többi 'barátom' is.Mikor a legjobb barátom elköltözött kiderült hogy nem is engem szeretnek.Mindig kutyának,disznónak szólít/szólítanak.De nem tudom hogy ki!Valaki azt mondja hogy X valaki azt hogy nem én mert Y.Nem tudok kiigazodni rajtuk...Ha valmi jó történik velem,biztos hogy az egyikük azt mondja hogy ''ááá az márr velem is megtörtént' vagy 'ennek örülsz te annyira?'Van egy másik csoport.Ott is van 2 (legjobb)barátom.Viszont onnan 2 ember utál.Az egyikük szemtöl szembe hív disznónak,a másik a háta mögôtt.Mit tegyek?Mennyek át a barátaimhoz és vegyem őket figyelmen kívül?Vagy mit?Ezt már nem bírom!


2014. júl. 12. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek barát? egyedül tudod miért jobb? mert nem csalódsz
2014. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom :) de szeretnék barátokat akikkel mindent megoszthatok és nem nevetnek ki :) akik mikor szomorú vagyok fel tudnak vidítani :) Akik meg tudnak védeni :) sajnálom hogy te ezt nem akarod átélni :( még nagyon sokat fogok csalódni akár akarok akár nem :( szeretnék hibázni ahogy növök :) hisz még fiatal vagyok :)
2014. júl. 12. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg később sem lesznek, csak addig átvernek párszor, hogy milyen jó barátok, aztán csalódsz bennük.


elég ha befogad a közösség és nem piszkálnak, elég pár felszínes haver, de nem kell megosztani velük mindent és komolyan venni őket. csak azt, aki bizonyít is és törődik veled.

2014. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szinte mindenki barátokat szeretne, de a valóság az, hogy az emberek többsége alkalmatlan rá.

ha mindent elmondasz valakinek, majd jól szétpletykálja és kiröhögnek.

2014. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ez minden emberrel így van? :-( mert jövőre megyek 6 osztályosba
2014. júl. 12. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

nem mindenkivel, csak a túlnyomó többséggel. a nézeteidtől is függ. van aki utólag győzködi magát hogy nem is volt olyan rossz, meg átvereti magát 10edjáre is, van aki meg belefásul. 30 felett már nagyon nehéz barátkozni, mert az emberek többsége családozik meg dolgozik.

igaz aki nem kíváncsi rád már előtte is "tanul meg dolgozik", aki meg igazi barát, annak akkor is van ideje, ha 5 gyereket nevel.


létezhetnek kivételek, de az olyan ritka, hogy inkább ne éld bele magad.

legjobban akkor jársz ha folyamatosan ismerkedsz új emberekkel, mert akkor tudsz válogatni meg kiismered őket.

a legjobb az, ha nem az iskolából vagy szomszédból barátkozol, hanem olyan helyről, ahol nem találkoznál velük egyébként. a legtöbb iskolai "barátság" csak megszokás, mert minden nap látod, aztán ballagás után mindenki el lesz felejtve.

tehát a barátságért neked is tenni kell, illetve a másiknak is bizonyítani.

azt tanácsolom, hogy olyan emberekkel ismerkedj, aki ksportolnak, vagy valamilyen sporttal kapcsolatos területen, pl edzőterem. a sportoló emberek kevésbé lusták, mint a tvzősek, kicsit jobb esély van arra, hogy ne hanyagoljanak el.

2014. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!