Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha "barátaim"...

Mit csináljak, ha "barátaim" nem szállnak le rólam? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval, hogy csináltam egy hülyeséget (bár sosem fogom megbánni, és szerintem nincs is igazuk mert elítélnek miatta, de nem is ez a lényeg) és most kb az egész osztály nem szól hozzám meg semmi (alapból nem vagyok az a megnyílós beszélgetős) és akik ez előtt a nagy "barátaim" voltak, most elkezdtek szívatni, de olyan extra gyerekes módon, hogy pl helyettem írogatnak (pl pasi nemi szerv meg ilyenek) mind ezt középiskola 11. osztályában. O.o

De nem is zavar, ha mindenkinek meg van a véleménye és ebből kifolyólag kerül, csak ez zavar, és biztos nem fogok a saját szintjükre lesüllyedni, de akkor csak hagyjam szó nélkül és majd leszállnak rólam? (bár ismerem őket annyira, ameddig egy osztályba járunk nem fognak)

Szóval mit tegyek, hogy leszálljanak rólam ezekkel a gyerekes dolgokkal?

A válaszokat nagyon megköszönném, én már tanácstalan vagyok.. bár tudom nem a világvége és az, hogy itt kérek tanácsot sem egy érett lépés, de hátha..


2013. dec. 19. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit csináltál?
2013. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyi értelem szorult beléjük, akkor semmit. Még nem jutottak el agyban oda, hogyy más dolgához az embernek semmi köze, sajnos erre a többség soha nem is lesz képes. Próbálj velük beszélni egyszer, hogy hát hibát mindneki követ el, de mire jó nekik, hogy azóta ezen lovagolnak, időgéped ettől nem lesz, hogy változtass a tetteden és ez az állandó csesztetéstől se lesz másként. De kétlem, hogy felfognák.
2013. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!