Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elárulhat/ El kell árulnia a...

Elárulhat/ El kell árulnia a tanáromnak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy eléggé mélyponton voltam az elmúlt egy évben, és fogytam 12 kg-ot. Így most 172/52kg. vagyok. A szüleim ebben az évben Németországban voltak, szeptemberben jönnek haza, eddig a legjobb barátnőmnél éltem és a nagyszüleimnél is 3 hónapig.

Tudom,hogy hülyeség, de annyira élveztem,hogy fogyok és én kontrollálok valamit,hogy nem bírtam leállni. Szemet szúrt a barátnőmnek és a suliban is,főleg mikor egy szünetben rosszul lettem, óra után maradnom kellett. Igazán kedves volt a tanárnő, nekem meg szükségem volt valakire, így elmondtam mindent, hogy egyszer majdnem öngyilkos lettem, hogy napi 300-400 kcal-on élek, hogy 3 órákat edzek, hogy néha hánytatom magam, és hogy éjszaka tudok így csak tanulni. Annyira szörnyen hangzik így leírva. Azt mondta,hogy az esetben nem szól a szüleimnek,ha eljárok az iskolapszichológushoz. Így tettem, ekkor még 56 kg. voltam, ahogy fogytam úgy egyre komolyabban vette ő is. Az utolsó 2 hónapban le kellett mennem mérésre az orvosiba és ő megnézte az adataimat. Így június elején beszéltünk újra, és azt mondta, hogy ha nem szedek fel 5kg-ot júliusban, akkor felhívja a szüleimet, és már rég fel kellett volna hívnia, mert ő lassan tehetetlen.

Én meg annyira szégyellem magam, hogy belerángattam ebbe, mert Őt is felelősségre vonhatják. Az a gond, hogy a szüleim nem sokat tudnak erről, én pedig eddig júliusban nemhogy híztam, de még fogytam is. Pedig már nem edzek annyit, próbálok többet enni is, de úgy érzem csak úgy peregnek le a kg-ok már. Tudom,hogy fordítanom kéne az eszemen,de nem megy, és nagyon félek, hogy mi lesz :S

16/L


2014. júl. 13. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
De ugye azzal tisztában vagy hogy a fiúk 95%ának a túl vékony girhes lányok nagyon taszítóak? Kb. olyanok mint a lányoknak a bajszos fiúk.
2014. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A napi kamus megint lecsapott. Szóval senki nem veszi észre hogy nem eszel és hánytatod magad és extrém sovány vagy, sem a rokonaid akiknél élsz, sem a barátnőd, sem a szüleid Skypeon, senki... hagyjad már a hülyeségeidet.


Tudod min csúsztál el? Ezen a mondaton: "annyira élveztem,hogy fogyok és én kontrollálok valamit,hogy nem bírtam leállni" Szépen kimásoltad az étkezési zavarokról szóló részt a Wikipédiáról, most meg ott ülsz a gép mögött és várod, hogy 5 percig veled foglalkozzanak, annyira nincs életed, hogy kínodban már ilyen hülyeségeket találsz ki, ez nagyon szomorú.

2014. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
? Nem igazan ertelek, hiszen leirtam, hogy mindenkinek szemet szurt idovel a kornyezetemben. Azt pedig nem irtam, hogy csontsovany lennek, azert ez nem egy anorexias adat meg. De ha te ennyire szakerto vagy a dologban, irj ram priviben es beszeljuk meg mennyire hihetetlenul jo moka is ez. Nem arra vagyok kivancsi, hogy mit gondolsz a sulyomrol, hanem arra, amit fel is tettem. Ha pedig ez sok neked, akkor tulelem ha nem irkalsz ide. Koszonom :)
2014. júl. 13. 00:57
 4/6 anonim ***** válasza:

A fejedben van a gond, és sehol nem írod, hogy változtatni akarsz ezen. Így hogy is menne egyedül, nagyon helyes a pszichológus részéről, hogy fel akarja hívni a szüleidet.

Ha így folytatod, az egészséged egy-két éven belül egyenlő lesz a nullával, az immunrendszered szarrámegy, undorítóan sovány leszel és mérges magadra, meg a körülötted lévőkre, hogy miért nem léptek fél határozottabban, amikor még időben voltál. Még nem késő.

2014. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a fejemben van a gond, és hogy rajtam múlik, csak néha úgy érzem,hogy nem akarok meggyógyulni, csak megmaradni így, ahogy most vagyok :/
2014. júl. 13. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:

"Pedig már nem edzek annyit"


Ne az edzéssel állj le, hanem egyél olyanokat, amitől hízni lehet. Cukros, magas kalóriaértekű dolgokat, sok cukros üdítőt, meg minden olyat, amiről az elhízott embereket lebeszélni szokták. Meg olyan tömeg növelő cuccokat, amiket a testépítők tolnak.

A hányásról meg szokjál le, mert refluxod lesz, ami egy komoly betegség, a fogaidat is tönkreteszi, hogy folyton gyomorsavval (=sósav) mararod őket, és koncentrálj arra is, hogy undorító.

2014. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!