Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szemeztetek már tanárral?...

Szemeztetek már tanárral? Vagy fordított helyzetbe Tanárokon észleltétek már hogy szemezni akart veletek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Egy-két perverzebb tanár próbálkozott már szemezni, de kb. minden lánnyal ezt csinálják a suliban, de komolyabb szándékuk nincs, csak szórakoznak.


21:27-es: Ezt részletezhetnéd, kíváncsi vagyok. :D

2014. szept. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 moge 1416 válasza:

Nekünk most jött egy új testnevelés tanár.

Felesége van és gyerekei. Nagyon nem csúnya. Régebben volt már olyan hogy éreztük/éreztem magamon a tekintetét. (Lány vagyok,nem a legszebb,47kg kb magyarul vékony testalkatú,fekete festett rövid haj, frufru, színváltós szem,kb 163cm,fenekem van mellem nem igazán)

Én is próbáltam szemkontaktus felvenni vele és sikerült néha. Volt olyan hogy ebédnél ránéztem és láttam hogy néz.

Remélem hasznos volt a válaszom.


Veled volt már olyan hogy szemesztel a tanárral vagy ő veled?


14/L

2019. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!