Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóra így érdemes...

Osztálytalálkozóra így érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Most lesz az 5 éves érettségi találkozóm. Nincs bajom az osztálytársaimmal, jól elvoltunk a suliban, de azóta szinte senkivel nem tartom a kapcsolatot. Egy lány van, akivel azóta is rendszeresen beszélek (leginkább neten), de ő nem tud eljönni. A többiekkel esetleg néhány havonta egy-egy rövid üzenetet váltok, de nem szoktam senkivel találkozni az osztályból. Az ország másik végébe mentem tanulni, elszakadtam tőlük.

A többiek viszont tartják a kapcsolatot, persze nem mindenkivel, de vannak 3-4-es klikkek akik azóta is összejárnak, egy egyetemre mentek, stb. Azt hiszem, én vagyok az egyetlen, aki (a találkozóra menők közül) senkivel nem tartja a kapcsolatot.

Szóval attól tartok, hogy nem lesz kivel beszélgetni, mert mindenki ellesz a maga barátaival, akikkel azóta is összejár, én meg ottmaradok kívülállónak. Ugyanakkor viszont szeretnék elmenni, mert kíváncsi vagyok, kivel mi történt, és mint mondtam, nem voltam velük rossz viszonyban.


2014. júl. 23. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj el.

Könnyen lehet, hogy lesz téma, beszélgetés, vetítés.

Ha meg nem, akkor is megnézted őket.

2014. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el, hisz akik egyébként is tartják egymással a kapcsolatot, azok tudnak is egymásról mindent, tehát őt is épp a többiekre kiváncsiak, akikkel nem tartják a kapcsolatot.
2014. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!