Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elmennem az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim állandóan csúfoltak, azért mert egy jó tanuló, és csendes lány voltam. Még ma is megvisel hogyha visszagondolok hogy miket mondtak rám a hátam mögött és a szemembe. Igazából nem is akarok velük találkozni, de anyukám szerint az lenne a jó hogyha elmennék. Bunkónak fognak tartani hogyha nem megyek el?
2011. júl. 15. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy bunkó ha nem mész el, ha csak rossz emlékek fűznek hozzájuk, akkor érthető a dolog, viszont az is lehet, hogy jól éreznéd magad, mert általában az osztálytalálkozókon már eltűnnek az ellentétek és mindenki nagy örömmel esik olyan nyakába is, akit utált. :-)))))))
2011. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
menj, ha erősebbnek érzed magad mint akkoriban, lehet már ők is megváltoztak egy kicsit, ha meg nem, akkor ott hagyod őket, és hazamész
2011. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, én azt javasolnám, hogy menj el. Lehet furán hangzik, de régebben engem is szekáltak az osztályból, mert vicces meg ... de a 3-4 év alatt ezek az ellentétek eltűntek. Igaz nem bocsátottam meg nekik teljes szívemből, de még is jól érezem magam velük. (szerintem ők nem is gondolják, hogy ez bennem így megmaradt) Legfeljebb ha rosszul sikerülne ez az egész bármikor elmehetsz és meg is mondhatod bátran nekik mekkora seggek...
2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még most is úgyanúgy viselkednek, mint anno. Nem nagyon változtak, ugyanis a legtöbb volt osztálytársammal találkoztam a gimiben is. Most nem is tanulok sehol, mert vettek fel a fősulira.
2011. júl. 15. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha most is úgy viselkednek, akkor én nem mennék el, ne törődj velük, nem Te leszel az egyetlen aki nem lesz ott.
2011. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
12-en lesznek ott a 30-ból.
2011. júl. 15. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ehhez annyit fűznék hozzá: engem is csúfoltak, de meg sem hívtak osztálytalálkozóra. Nem mentem volna el úgysem, de hogy még évek múltán is belém rúgtak, hogy "utálunk" az nagyon megbántott.:(

Nem vagyok rossz ember és nem érdemeltem meg sosem, amit velem tettek. Ha hívnának sem mennék el osztálytalálkozóra. Bár lehet nem is bánnák.

2011. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdéseket: Mit vársz a találkozótól? Kivel akarsz találkozni? Miről akarsz beszélgetni? Ha mindegyikre negativ a válasz és mégis elmész: vértezd fel magad bárotsággal, merészséggel hogy vissza tudjál szólni, mert bántani és piszkálni fognak minden szavukkal. Erre van szükséged?
2011. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én úgy felszínesen mindenkivel jóban voltam az osztályomból még se mentem el soha osztálytalálkozóra. Aki érdekel azzal tartom a kapcsolatot, a többiek annyira nem érdekelnek és én se akarok mesélni valakiknek akivel X éve nem beszéltem korábban is max haverok voltunk
2011. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!