Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek történt már ilyen...

Veletek történt már ilyen lány létetekre?

Figyelt kérdés
Szóval a lányt csak látásból ismerem,de ma azt történt hogy meglátott engem és megállt egy pillanatra,alig mert elindulni,majd visszafele is amikor megjött valamit hozni akkor is megállt és nézett,majd indultam haza és az ablakon keresztül nézett,de persze ő nem tudja hogy én ezt láttam.

2014. júl. 25. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint lány vagy, és egy másik lány huzamosabb ideig nézett téged? Lehet ismerős vagy számára, vagy csak emlékezteted valakire.
2014. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy leszbi és tetszel neki ;)
2014. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen, az egyik évfolyamtársam aki másik osztályba jár, mindig engem figyel amikor reggel a bezárt termek előtt ül a két osztály. Szomszédos termekben vannak az első óráink. De ha a folyosón elmegyek mellette akkor is ez van. Nem ismerem, lehet ő tudja ki vagyok, vagy fogalmam sincs.
2014. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!