Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit éreznétek, ha apátok,...

Ti mit éreznétek, ha apátok, lány létetekre, csak úgy poénból, minden nap ütlegelne, szorongatna, pofozna titeket? Neki nem tűnik fel, azt hiszi, ez milyen vicces, meg szerinte csak hülyéskedik, de valójában eléggé szokott fájni, főleg lelkileg.

Figyelt kérdés

És még kislány sem vagyok, 20 éves vagyok.


Hiába kérem, nem hagyja abba... Mit tehetnék mégis ellene?


2013. aug. 24. 07:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer VICCBÖL üss vissza, de úgy, hoyg VÉLETLENÜL igen kellemetlen helyen találd el.
2013. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És amikor a szemére vetettem, még ő sértődött meg, hogy ő nem is hitte, hogy ez ennyire fáj, és hogy többé hozzám sem ér, még beszélnünk sem kell... Jah, persze. Egy hét után ugyanott folytatta az egészet, ahol abbahagyta.
2013. aug. 24. 08:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elkoltoznék.
2013. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elköltözni még nem bírok... Azon kívül valami más megoldási javaslat?
2013. aug. 24. 08:06
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vágd gyomorba viccből. Mond neki hogy ne legyen már ilyen nyámnyila, csak viccelsz. Ellen csak is a saját fegyverével érsz el bármit.
2013. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Már egyszer visszaütöttem neki, gyomorba vágtam, ahogy írtad, de az egészből annyi sült ki, hogy válaszreakcióként egy még nagyobbat rám sózott.

Szerintetek mit lehet kezdeni egy ilyen agresszív, erőszakos apával?


Amúgy apám nem csak velem ilyen, a haverjaival is mindig ezt játsszák...

2013. aug. 24. 08:22
 7/17 anonim válasza:
97%
Jelentsd fel.
2013. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jó, de a saját apámat csak nem jelenthetem fel, az már mégis milyen lenne.
2013. aug. 24. 08:27
 9/17 anonim válasza:
100%
Miért az milyen,hogy viccből üt?Mert szerintem nem normális.....
2013. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül egy fiú testvéred?

Gondolom nincs, mert akkor apukád nem rajtad gyakorlatozna.

Lelkileg ne vedd komolyan ezeket, apukád egy gyerek, és szeret ökörködni, kellene neki valaki, akit püfölhet.

Szólj rá tényleg komolyan, hogy hagyja abba, mert gyerekes, amit csinál, ha ennyire zavar.

2013. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!