Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám kibékíteni Őket?

Hogyan tudnám kibékíteni Őket?

Figyelt kérdés

A suliban rám szállt egy idősebb srác, mert a húga velem jött össze. Fenyegetőzik, verekszik, rám küldi a két ajtós szekrény haverjait, stb. Én nem vagyok erőszak híve, higgadt szavakkal szeretem elintézni a dolgokat. Nem így Ő, aki az iskolai táborban, ebéd közben felállított az asztaltól, és olyan embereset behúzott, hogy hirtelen azt sem tudtam, fiú vagyok -e vagy lány. Na, én még akkor sem ütöttem vissza. Azt mondtam, hogy van okom rá, hogy ne üssek vissza, (azért mégis csak a szerelmem bátyja) és tudom, hogy Ő nem ilyen igazából, csak zakltatott. Erre kaptam mégegyet a másik oldalra is. Ezt már nem tűrte az egyik legjobb barátom, aki szintén felállt az asztaltól, és ott, mindenki láttára úgy megverte szerencsétlen srácot, hogy fel se bírt állni.

Egy másik alkalommal otthon voltam ezzel a barátommal és a kedvesemmel, amikor jött a bátyja, hogy velem akar beszélni . Én belegyeztem, de a barátom elkezdte provokálni és összeverekedtek. Szét akartam választani Őket, erre mindketten ellöktek és verekedtek tovább. Megfogtam a kedvesem kezét, és elsétátunk fagyizni, amig a fiúk egymást csépelték.

Ma mégis sikerült beszélnem a szerelmem bátyjával, aki azt kérte, menjünk el kettesben sétálni éjjel a közeli erdőbe, ott rendezhetjük a nézeteltérésünket. Én belegyeztem, de megkértem, hogy próbálja meg elkerülni az összetűzéseket a barátommal, hiszen neki velem van baja, nem vele. Erre Ő csak mosolygott és elment. Szóval remélem ma este meg tudjuk beszélni , és mindenki le fog higgadni. De ha nem... akkor lép éltebe a fenti kérdés.


2014. aug. 3. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom érzed-e az iróniát egy fenti mondatodba :


"azt kérte, menjünk el kettesben sétálni éjjel a közeli erdőbe, ott rendezhetjük a nézeteltérésünket"


ember. nem gyanús egy kicsit? k*rvára ne menj el, b*zdmeg, ott fog elásni. Meg nem értem hogy lehetsz ilyen hogy hagyod hogy üssenek, jó értem én hogy először szavakkal próbálom meggyőzni a másik felet, de ha már egyszer megüt belőlem kiveszne a jóindulat. Én nem próbálnám meg kibékígteni őket, fogd fel hogy majom az ember. Ennyi.


Figyelj a te dolgod, de ha jót akarsz magadnak nem mész el ma -sőt soha - kettesben vele sehova. Gondolkozz...

2014. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Élsz még? :D
2014. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!