Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha elájul egy diák az iskolába...

Ha elájul egy diák az iskolában, a tanárnak kötelessége szólni? Mi van ha nem szól?

Figyelt kérdés

Még május végén lettem egyszer rosszul a suliban, nagyon meleg volt, én meg nem is ittam eleget és összeestem a folyosón. Nem veszítettem el az eszméletemet, csak megszédültem és gyengének éreztem magamat, nem tudtam állni tovább.

A lényeg, hogy jött egy tanárom, észrevett, azonnal odarohant hozzám és segítségért kiabált, meg hívni akarta a mentőket. Én meg mondtam, hogy jól vagyok, nincs semmi baj és ne hívja a mentőket. Tényleg jobban lettem, attól hogy "egyensúlyba" kerültem a földön, ittam, és nem éreztem azt,hogy orvosra lenne szükségem.

Nem akartam,hogy anyuék aggódjanak értem, meg nem akartam ebből nagy ügyet csinálni, megkértem, hogy maradjon köztünk és hogy ne hívja fel a szüleimet,ő pedig a végén megígérte. Az átlagnál jobb kapcsolatom volt ezzel a Tanárnővel, de ezután az esett után elég furcsa lett, én úgy csináltam, mintha mi sem történt volna, de ő már nem nevetett a poénokon, nem maradt óra után ott beszélgetni az osztállyal, nem érdeklődött...stb.

Most ugye nyári szünet van, de megtudtam,hogy a következő tanévben már nem a mi iskolánkban fog tanítani.

Most nagyon rosszul érzem magam, nem tudom van-e összefüggés a két dolog között, de félek, hogy ezért ment el, vagy kirúgták nem tudom. De egy ilyenért, azért nem rúgnak ki senkit, ez nem olyan nagy dolog.

Szerintetek lehet,hogy az én hibám? Ha igen, segítene ha beszélnék az igazgatóval?

Köszi a válaszokat!


2014. aug. 10. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ekkora butaságot honnan szedsz? Hány éves vagy?
2014. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zabmester ***** válasza:
Lehetséges, hogy azért volt távolságtartóbb (mindenkivel), mert már tudta, hogy el kell mennie, viszont kétlem, hogy ennek a te ájulásodhoz köze lenne. Ha ugyanis ezért rúgták volna ki, akkor már a szüleid is tudnának róla.
2014. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 éves, és igen lehetséges,csak hirtelen eszembe jutott,hogy lehet-e ebből baja. De biztos, csak ráparáztam. :D
2014. aug. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!