Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kérjem meg rá? Nagyon...

Hogyan kérjem meg rá? Nagyon félek, hogy nemet mond!

Figyelt kérdés

Megszeretném kérni az angol tanáromat, hogy készítsen fel az angol felvételire, de nagyon félek, hogy nemet mond.Nagyon fontos lenne ez nekem ezért kéne úgy megkérni, hogy (remélhetőleg) ne mondjon nemet.

Az ötlöteket előre is köszönöm! :D



2014. aug. 11. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
-Felkészítene az angol felvételire? Nem? És pénzért?
2014. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
ha nemet is mondana ajánld fel hogy iskola után mondjuk a városi könyvtárban vagy NYILVÁNOS helyen készítsen fel és ezért 1000-1500 forintot fizetnél a pénzre senki sem mond nemet főleg ha ehhez meg se kell erőltetnie magét
2014. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el mondani, hogy "Sokat gondolkodtam, hogy érettségizzek angolból, és szeretném, ha ön készítene fel az érettségire. Megoldható-e?"


Ne úgy kezdd, hogy árajánlatot teszel. Max annyit kezdeményez etéren, hogy fizetni is hajlandó vagy. Majd ő megmondja, hogy mennyit.

2014. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 intrepid ***** válasza:
100%
Van annyi pénz. Ha pedig nem ő, akkor más.
2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tanárod, ezért nem tarthat neked különórát. Ingyen sem, de ha pénzért tart, még el is tanácsolhatják. Nem vicc, ezt egy tanárom volt tanárom mondta nekem. Egy módon lehetséges szabályszerűen, igazgatói engedéllyel, az iskola területén belül, tanítási időn kívül, ingyen. Na most akkor ha Te lennél a tanár, vállalnád?
2014. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akarom írni volt tanárom
2014. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk néhány tanár tart érettségi felkészítést, ingyen, a suliban, a saját szabadidejéből, a saját diákjainak. Akár egy gyereknek, akár többnek. És egyáltalán nem akarják őket kirugni, sőt még jobban is tisztelik.

Kérdező, mondd meg neki, hogy ez nagyon fontos lenne neked, és örülnél neki, ha ő készítene fel. Utalj rá, hogy fizetnél is neki, ha ez az akadája. :D

Sok sikert!

2014. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az igazgató volt az angol tanár és ingyen felkészített órák után.
2014. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Először is nem érettségire kell.Most megyek majd középsuliba, és az iskolán belül gondoltam tanítási órán kívül a felkészítő órát.Elég kedves tanár és nagyon szerti a gyerekeket kétlem, hogy elfogadná a pénzt.

De azért köszönöm szépen. :D

2014. aug. 12. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tarthat neked különórát. Sőt, az iskolából más tanár se.

Ha szeretné megtartani a munkáját, akkor valószínűleg nemet mond. Keress valaki mást, csak találsz még jót.

2014. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!