Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanacstalan vagyok! Felek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok! Felek, hogy itt fogom elrontani. Kerjem el a szamat, irjak neki smst?

Figyelt kérdés

szovan van egy pasi, aki tetszik nekem , en is neki, Ez mondta nekem. az a baj, hogy elfelejtettunk szamot csereleni de a kozos ismerosoktol el tudnank kerni a tel.szamot.

Kerjem el vagy inkabb nem , ez az o feladata.Nem szertenem , hogy azt gondolja nyomulos vagyok.19L


2010. jan. 4. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én már 31 éves vagyok, semmiképpen nem én keresném meg a pasit! Sőt ennyi idősen, mint te is így gondolkoztam.

Legyen önérzeted! Szép vagy, fiatal ne te fuss a pasi után. Ha tényleg tetszel neki hidd el, hogy bármilyen úton meg fog keresni! Ha te kezdeményezel könnyű prédának fog tartani, akit majd rángathat. Szóval, ha már keresett utána már felhívhatod, de az első lépést ő tegye meg!

2010. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kolosszus22 ***** válasza:

Nyomulásnak biztos nem fogja venni, ha egyikőtök sem lép akkor lehet az életbe sem lesz semmi, az is lehet, hogy neki még ki sem adta az esze, hogy honnan tudná megszerezni a számod. Néha kicsit lejjebb kell adni abból a marha nagy büszkeségből, így amit az első írt hülyeség!

23/F

2010. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem, ne higyj az előzőnek. Ilyen helyzetekben az iwiw a tökéletes megoldás, mintha csak erre találták volna fel! Csak jelöld be, de ne írj neki semmit, ha érdekled akkor ő fog neked üzenetet küldeni! Többszörösen kipróbált módszer!! Ha meg nincs fenn, akkor se keresd, majd ő, gondolj csak bele, ha ezt érzi, mint te akkor keresni fog, ha nem akkor meg felesleges neked keresni. 21/L
2010. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kolosszus22 ***** válasza:
A női logika logikátlan és még csodálkoznak a nők, hogy a férfiak nem értik a szándékaikat, jó ég!
2010. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted nem ciki ha egy lány keresi a fiút? Csak mert én már megjártam így egyszer és a fiú szarba se vett, azóta óvatoskodom ezzel. 21/L
2010. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:

Előzőnek! Így van, nem ciki egyáltalán! Főleg ebben a helyzetben amikor mindketten bejönnek egymásnak csak a számcsere elmaradt, tehát még csak nem is zsákbamacska!

Viszont a te helyzetedben pl. azt kell mondjam megesik az ilyen, ha a férfit veszik szarba számtalanszor az normális, ha véletlen a nőt akkor világvége, hmm..?

23/F

2010. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, de téged hívott már lány randizni? Egyébként hasonló helyzetben vagyok, azért érdekel ennyire a téma. Az a baj, ha én hívok randizni egy fiút sokkal jobban zavarban vagyok tőle, mintha ez fordítva történik.
2010. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:
A fiúk is sokszor zavarban vannak, legalábbis velem nem ritkán megesett és igen, volt már olyan, hogy a lány tette meg az első lépést, éreztük, hogy tetszünk egymásnak, de én kicsit tesze-tosza voltam és ő indított, lett is belőle egy szép szerelem. Sok férfinél, köztük nálam is a legelső lépéseket nehézkes megtenni, aztán ha megtört a jég már nincs gond, de az elején nehezen nyitok az ismeretlen felé.
2010. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az volt a baj, hogy o megtette az elso lepest de en akkor picit visszahuzodtam, nem tudom miert mert nem vagyok ilyen eggyaltalan es megbantam. Ezert gondolom, hogy jo lenne ha en tennem meg a masodik lepest, mivel o megtette az elsot!
2010. jan. 5. 13:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Az igazi pasi nem nyomulós, mert nem a párzás a legfontosabb dolga. Ne hallgass az idősebb nőkre, a mai fiúk nem olyanok, mint az ő idejükben voltak.


Ne a telefonszámát kérd el, hanem tudd meg, hova szokott járni és legyél a közelében. Ha a dolog kölcsönös, akkor észre fog venni, ha pedig nem, akkor jobb is ha elmarad.

2010. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!