Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért irigykednek...

Szerintetek miért irigykednek az egyetemisták az OKJ-sokra?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam, OKJ-ra járok, akárhol járok mindenhol irigykednek rám, igaz én öltönybe járok mindig az előadásokra, még a balesetvédelmi oktatásra is, elsőként érek oda, már reggel fél 7-kor bent ülök az előadóban.

Miért irigykednek?



2014. aug. 14. 23:27
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
86%
Személy és vagyonőrként én is egész nap selyem nyakkendőbe meg öltönybe dolgozom akár bróker is lehetnék, meg látom a diplomások szeme sarkába, hogy milyen irigyek "na ennek az okj-snak felvitte az isten a dolgát és még nem is kellett annyit tanulnia. bárcsak én is okj-ra mentem volna."
2014. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

22-es

Látom te is hasonló cipőben jársz, nehéz megküzdeni az irigységgel, társaimmal akik hasonló cipőbe járnak mint mi szerveztünk egy kis találkozót, az egyik egyetem elé megyünk ki tiltakozás jeléül.

Rádírtam a részletekkel kapcsolatban, de meg fogsz ismerni a helyszínen, krém színű öltönyben leszek meg egy samsonite bőrönd lesz a kezembe, majd gyere oda és feliratkozhatsz te is ha van kedved csatlakozni hozzánk!

2014. aug. 14. 23:53
 23/43 anonim ***** válasza:
80%

rendben találkozhatunk, válaszoltam a prividre, magenta színű kantáros gatyába és neonzöld ingpólóba leszek meg fila oldaltáska lesz rajtam


ja és egy hamisítvány nike air max cipőbe leszek

2014. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
52%
egyébként így van egyetértek veled, magyarország az irigység városa ezért nehéz a dolgunk, külföldön nem lenne gondunk ott felnéznének ránk de itt...itt csak irigykednek
2014. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:
100%

Hát nagyon sötét vagy kérdező ha ezt komolyan mondod :DDDD Mit számít a képzés? A végeredmény a munkahely/ vagyonod számít, a végzettség nem presztízs. Valaki érettségivel is sokra viszi mert megvan a megfelelő kapcsolata és ezt órákig sorolhatnám.


Ja kérdésedre a válasz, msc-sként, nem nagyon nem irigykedek az okj-ra, mivel van 2 okj-m és f*t se ér. Valamint ha pl egy gyárba dolgozol (nem fizikai munkásként) és megüresedik valami felsőbb beosztás tutira nem a kis technikusokat fogják felléptetni, hanem akinek diplomája van és 2-3 nyelvismerete.

2014. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os!

Nem itt kéne irigykedned!

Egy OKJ igenis ér annyit mint egy Msc, ha becsülettel végzi az ember.

Ugyanis a tanulásnál a becsület, és a szorgalom a lényeg, ha nincs szorgalmad, akkor nincs tiszteleted!

Én szorgalomból mindig 5-ös voltam!

2014. aug. 15. 00:03
 27/43 anonim ***** válasza:
95%
Húzzál már aludni hülyegyerek.
2014. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
5%
mennyi irigy ember...
2014. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
88%
Egyetem után tudsz OKJ-ra menni, de OKJ után egyetemre? :) Szerintem ennyi, az egyetemen erősebben tanítanak, nehezebb bekerülni, komolyabban veszik! Az egyetlen ami miatt irigykednek rád, hogy neked könnyebb és, hogy te amíg gyakorin írogatsz hülyeségeket ők tanulnak :)
2014. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
37%
Én doktori után mentem OKJ-ra, én itt találtam meg a számításomat!!
2014. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!