Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért irigykednek...

Szerintetek miért irigykednek az egyetemisták az OKJ-sokra?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam, OKJ-ra járok, akárhol járok mindenhol irigykednek rám, igaz én öltönybe járok mindig az előadásokra, még a balesetvédelmi oktatásra is, elsőként érek oda, már reggel fél 7-kor bent ülök az előadóban.

Miért irigykednek?



2014. aug. 14. 23:27
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
utolsó: tényleg? nagyon furcsa, mert nálunk az egyetemen azon a karon tanítják:O úristen, az egész életem egy hazugság volt eddig!!! megyek és elégetem a diplomákat:)
2014. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
6%

Hogyne, és koktélruhába jársz dolgozni.


39-es hozzászólásodon is tök látszik, hogy vártál vagy 1 órát amíg kitaláltad, hogy mit is hazudjál.

2014. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy a GTK-n van a képzés, de a képzési terület és a képzési ág is informatikai, de neked ezt tudnod kéne a saját diplomádról. :) Nem véletlenül az állami ösztöndíjas helyek száma is több ezen a szakon, mert nem közgazdász képzés.
2014. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!