Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért irigykednek...

Szerintetek miért irigykednek az egyetemisták az OKJ-sokra?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam, OKJ-ra járok, akárhol járok mindenhol irigykednek rám, igaz én öltönybe járok mindig az előadásokra, még a balesetvédelmi oktatásra is, elsőként érek oda, már reggel fél 7-kor bent ülök az előadóban.

Miért irigykednek?



2014. aug. 14. 23:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
45%
ennyi... okj a legjobb ha utálod akor szétverlek okj a legjobb ha utálod akor szétverlek
2014. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
67%
ne húzz koton emrt úgy élvezetesebb a szex
2014. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
70%

Most lett meg a PhD-m, két Bsc és egy Msc után, és esküszöm, irigykedik rám a Prof. Dr. főigazgató főnököm...igaz, hogy én mindig koktélruhákban járok be dolgozni és már reggel fél 6-kor ott vagyok, pedig kötetlen munkaidő van.


De anya szerint úúúúúgy néz!

2014. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
91%

Maximum a kinézeted miatt lehetnek "irigyek", de az nincs ám a homlokodra írva, h azért vagy öltönyben, mert te okjs vagy...


én sosem irigykedtem, meg ilyet még nem is hallottam, inkább a lesajnálás felé húz a dolog...

2014. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
37%
# 33 Ha ez nem kamu (amit kétlek) kíváncsi lennék milyen fantasztikus szakokon végeztél, hogy ennyire szükség volt a diplomahalmozásra. Szociális munkás és filozófia? XD
2014. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
53%
35: ez nem kamu, én szerettem tanulni, ezért tanultam, amíg volt rá lehetőségem. (közgáz szak mind 3, az msc az egyik bsc folytatása) A PhD-mat azért csináltam, mert szerettem volna tanítani az egyetemen, de egyébként van rendes munkám is.:))
2014. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
67%
és csak ironizáltam, a főnököm nem féltékeny rám, a kérdező stílusában próbáltam írni a saját esetemre vonatkozóan, mert a kérdező őrült:D
2014. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
81%
oké, de ha jól tudom 2006 előtt csak osztatlan képzések voltak, nem volt bsc, és amit te összeírtál az bőven 12 év felett vannak :)
2014. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
53%
Rendben van, párhuzamosan csináltam az első kettőt, mert gazdinfó Bsc már 2005-től volt, az volt az első az országban, ezzel párhuzamosan csináltam a másikat:) de ez szerintem teljesen lényegtelen. (fizetnem kellett a második Bsc-ért)
2014. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
59%
a gazdaságinformatikus informatikai képzés nem közgazdász diplomát ad.....
2014. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!