Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Nektek is izgatóak a középsulisok/egyetemisták?

Figyelt kérdés
Engem most a városba járva tökre izgattak. Mindig azon törtem a fejem melyik lehet kapható szexre fiúval, de sajna leszólítani nem mernék senkit. Ti hogy ismerkedtek?

2012. aug. 4. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
remélem nem debreceni vagy
2012. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
háhá ott a pont xD
2012. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 I <3 Bears ***** válasza:
77%
Nekem elég kevés középsulis/egyetemista srác tetszik.Az idősebbek között nekem több vonzó ember van. (25 és 50 közöttiek)
2012. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Debrecenben szoktam a legtöbbet vadászni kedves első:) Biztos ismerjük már egymást:)
2012. aug. 4. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, inkább az idősebbek
2012. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bresalio Nagy ***** válasza:
100%
Nekem is izgatóak az egyetemisták. Ha 1-1 egyetemvárosba elkerültem eddig, mindig úgy éreztem, h annyi helyes fiú vesz körbe, és olyan töményen, mintha beszabadultam volna egy paradicsomba, ahol kedvére válogathat az ember belőlük... Mintha ez egyetemvárosok a helyes pasik gyűjtőhelyei lennének... És mindig nagyon vártam, h mekkora buli lesz, ha már én is egyetemre fogok járni, és minden nap közöttük lehetek. Így tök jó, h szeptembertől már megyek is... xD
2012. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Próbálkozz be egynél.Valószínű úgyse látod többet.Mert gondolom te nem egyetemista vagy hanem idősebb.
2012. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kolis szobatársamat is leszólította egy pasi az utcán, meghívta kávézni. Ő meg csak nézett egy pillanatig, mire leesett neki, miről van szó, aztán egy "kösz, nem"-mel továbbállt.
2012. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 IamME21 ***** válasza:
100%
én is debreceni vagyok:D
2012. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Én biszex vagyok. És szintén debrecembe járok egyetemre. De ilyen nekem még soha nem jutott eszembe, hogy egy iskola vagy csoporttársra rá másszak. Meg nem is tenném meg. Az eszem kontrollál. Egyszerűen nem lenne fer. A zuhanyzó persze az más. Ott vannak hülyéskedések, maszturbálások. De azok is haveri alapon. De ez sem rendszeres minden szobában. :D Vagy közös zuhanyzóban.


Igaz vannak jó pasik, de nagyon jó csajok is. Én inkább a nőket favorizálom. Elég baj nekem, hogy bi vagyok, és hogy ezzel együtt is kell élnem.


Na de ez van.

2012. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!