Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én tartom igazságtalannak...

Csak én tartom igazságtalannak? Azt, hogy a szakközepes tanulók például 4 egész feletti átlagra nem kapnak semmit de azok akik folyton keménykednek, beszólnak, verekednek azok meg már 2,5-re igen.

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint hogy mit kapnak meg mit nem kapnak? Nem értem.
2014. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én is igazságtalannak tartom. Én éjjel nappal tanultam hogy jók legyenek a jegyeim. "Ezek" meg csak úgy kaptak ösztöndíjat hogy közben soha semmit sem tanultak, sőt volt olyan hogy csak azért nem buktatták meg mert akkor visszakellett volna fizetnie az addig megkapott pénzt! Én nagyon rosszul éltem meg ezt mert nekem is nagy szükségem lett volna arra a pénzre, na persze nem cigire meg piára költöttem volna mint azok a 'kivételes' egyedek. 😒
2014. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első ösztöndíjra gondolok.
2014. aug. 19. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Szüleiktől? Mert azok összeteszik a két kezük, hogy a gyerek nem bukott meg, és próbálják motiválni, hogy jobbak legyenek jegyei. Róla meg tudják, hogy rendes gyerek vagy, mész egy jó egyetemre és lesz jól fizető állásod.

Másik dolog, hogy szüleik megengedhetik-e, hogy ezért vegyenek valamit. A rendes szülő tanulmányi eredménytől függetlenül vásárol a gyerekének. Az a rossz szülő akinek van pénze, de nem vesz semmit a gyereknek, még akkor sem ha megérdemli.


Ha pedig a sulira gondolsz, sok olyan van aki szétszedi osztályt, utálja mindenki, de maradhat, mert a kerületi 3. helyezett lett valamiben.

2014. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak most látom, hogy írtál kérdező.

Azok akkor vagy autisták vagy a fizikai teljesítményükre kapnak ösztöndíjat.

2014. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

5. Válaszolónak!

Vagy a bőrszínük miatt, jelen esetemben ez áll fent. Utálom a megkülönböztetést de ezek szerint egyeseknek jól jövedelmező kis iparág. 😒

2014. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne hülyézzetek le (vagy ha nagyon kell akkor de), de mióta van szakközépben ösztöndíj?
2014. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szociális ösztöndíj, ha valamelyik feltételnek megfelelsz, akkor kapod is. Amúgy tényleg nem fair ez a cigány-nem cigány megkülönböztetés. :/
2014. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt szociális támogatásnak hívják, nem ösztöndíjnak. Én nem vagyok cigány, mégis kaptam. Még főiskolán is.
2014. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!