Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinálják? Az egész...

Mit csinálják? Az egész osztály rajtam röhög.

Figyelt kérdés

Az egész osztály rajtam röhög egy jó nagy hülyeség miatt. Már attól is gyomorgörcsöm van ha rá gondolok.

Mit tegyék hogy ez elmúljon?

Nem tudok nem oda figyelni rájuk.

Most leszek 10.-és.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 20. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál? Lehet, hogy nem is olyan nagy dolog és hamar túlteszik rajta magukat.
2014. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megbeszélni velük a dolgot, vagy ha tényleg csak egy hülyeség, akkor te is egyszer röhögd ki magad velük együtt, remélhetőleg akkor abbahagyják.

Vagy egyszerűen próbálj nem gondolni a dolgokra, keresd a barátaid tekintetét, engedd el ,magad. Egyszer úgyis abba fogják hagyni.

Csak lazán! :)

2014. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom egyes kérdezők miért hiszik, ha nem írják le mi az a bizonyos dolog, akkor lehet épkézláb tanácsot adni...
2014. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az az általános tapasztalat, hogy az ilyesmit négy nyár alatt elfelejtik, szóval ne aggódj!
2014. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik osztálytársam konkrétan összeszarta magát tizedikben, ő sem lett csesztetés áldozata olyan sokáig, max fel lett hozva később is, de nem olyan intenzíven, mint az eset után. Gondolom, nálad nem ilyen súlyú a dolog, elfelejtik azt.
2014. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik srác kiugrott a 2.ról a suliban ezért leszerelték az összes kilincset :D amúgy egy egyszerű lábtöréssel megúszta a barma. Na nálunk hónapokig ugrós poénok voltak folyamatosan aztán elült a dolog.
2014. aug. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha lesz vmi, amin jobban röhöghetnek, szabad vagy. :)
2014. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!