Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melltartó, ezeknek mi a szarnak?

Kohdf hirte kérdése:

Melltartó, ezeknek mi a szarnak?

Figyelt kérdés

Az évfolyamtàrsaim mind melltartót hordanak ,csak azt nem tudom hogy miért olyan 11-12 évesek és egyàtalàn nincs mellük aztàn engem szekàlnak , hogy én miért csak toppot hordok. Annyira hülyék , és az egyikük még a haverom is és ő is pedig elhihetitek én làttam öket és szerintem roppant kinos hogy az egerek és a melltartó között van 3-4 cm . De az sem zavarja őket hogy egy totàj jó pasi is mondta az egyiknek h neki ki van tömve , és erre se cserélték le pedig bele vannak zúgva . És voltam màr a haverommal és az anyjàval vàsàrolni és komolyan mondom75A és az a 3-4 centi a mell és melltartó közt iinkàbb mittudjam én vette volna a legkissebbet !


Bocsi kicsit hosszú lett de ugyéreztem hogy ez nem norbàlis . Mi a véleményetek ?



2014. aug. 26. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Én 17 vagyok és most hordok 75a-t xD

Egyébként meg azért mert felnőttnek akarnak kinézni. Az már más kérdés, hogy csak nevetséges bohócot csinálnak magukból, de anno az én oszt.társaim is ezt csinálták..A push-up teszi tudod?? Csak nekik még csak nincs is mit felnyomni szóval nem értem, de annak örülök, hogy vannak még olyan normálisak mint te.

2014. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
a nők többsége kitömi a mellét, kompenzál, nincs ezen semmi meglepő, hogy 12 évesen kezdik
2014. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen is inkább topszerű sportmelltartókat hordok. Sose szerettem a kosarasokat, szerencsére csak B-s mellem van, így bőven tartja a top is.
2014. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

1. válaszoló: Dettó. :D Mondjuk én 16 leszek

Egyébként az én osztálytársaim is ilyenek voltak, így akarják, hogy felnőttnek nézzék őket. Majd mindenkinek eldől, mekkora is lesz, ezzel nem sokat lehet kezdeni.

2014. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Én 29 évesen is csak olyat hordok, ami az átlátszó pólók alá kell, de semmi merevítés vagy szivacs nincs benne. Sima top végül is, egy kicsit erősebb, nem átlátszó anyagból.


De szerintem ne foglalkozz ennyit másokkal, hanem saját magaddal, és kész. Nem értem, minek idegesíted magadat ilyesmin?

2014. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat én is igy gondolom , én nem fogom ezt csinàlni , minek . Utolsó vàlaszoló: engem nem izgat annyira mint te ezt gondolod csak röhelyesnek talàlom :)
2014. aug. 26. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó, ez nagyon ismerős. 21 vagyok most, 12 évesen engem is szekáltak a suliban, mert nem voltam hajlandó felvenni melltartót. Gimiben kezdtem csak el. Ne törődj velük, amíg nem szükséges, addig felesleges hordanod.
2014. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :-*
2014. aug. 27. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!