Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bekerülhetnék, ,...

Szerintetek bekerülhetnék, , ezeknek, , a gyerekeknek a baráti társaságába? Az, , ezeknek, , -et a kiegészítésekben részletezem!

Figyelt kérdés

A barátnőimmel már régóta követünk pár (kb.8-10) olyan embert instagrammon,akikről már többször hallottunk pletykákat,a közvélekedés ,,budai elitnek,, tartja őket.Mi is szeretnénk bekerülni a társaságukba,de félünk mert olyan eléthetetlennek látszanak :( Igazából annyi a közös ismertetőjük,hogy mindannyian elegáns budai kerületekben laknak,szériatartozékuk az iphone és a macbook,elit gimnáziumokba vagy magániskolákba járnak,sokat utaznak külföldre,egzotikus helyekre,jó szállodákban szállnak meg,a szüleiknek garantált hogy német prémiummárkás az autója,az is gyakori,hogy csak az apuka dolgozik,az anyuka pedig vagy csak félállásban,vagy egyáltalán nem,rengetegszer esznek nagyon jó helyeken,állandóan starbucksoznak,és azt is fontos megjegyezni,hogyha személyesen nem is de legalábbis hallásból ismerik egymást,illetve minden barátukra ez a leírás teljsen ráillik,ráadásul mind a fiuk,mind a lányok nagyon jól néznek ki,hibátlan a bőrük,a ruháik márkásak,egyszerűen mindig olyan jól néznek ki a képeken.

A fent felsorolt dolgokból viszont kb egy dolog sem illik,átlagos a kinézetem,nincsenek aplle dolgaim,a ruháim nem márkásak,nem is utazom sokat,és a barátaim sem ilyenek.Viszont annyira szeretnek kozéjuk tartozni,olyanok mintha a gossip girl szereplői lennének.

Egyébként igy instagrammról egyik sem tűnik lenézőnek,de vaahogy mégis olyan elérhetelennek tűnnek.Szerintetek hogyan próbáljam egyáltalán a kapcsolatot felvenni velük,úgy hogy ne röhögjenek ki ?

Ha van instagrammook akkor kérlek nézzétek meg őket,és írjátok le hogy nekek melyik a legszimpibb közülük,éshogy melyikkel kezdenétek a barátkozást.

Itt vannak a nevek: gretageda,sparasbiuss,harsanger,andrasperes,lillafarago,lovaspeti,hertzkaoli,iranijehan,pannikazsmer, stb...

Előre is nagyon koszonom a segítségeteket!!!!



2014. júl. 17. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem mindet és a többség átlagos fiatal tele pénzel.Anyagi háttér nélkül nem valószínű ,hogy valaha befogadnak.Hát ez van, nagyon nem lehet mit tenni.
2014. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Basszus nem kicsit lehettek lelki nyomorult emberek a barátnőddel.
2014. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énis megnézetem mindet,de nekem egyik sem volt szimpatikus,olyan beképzeltnek néznek ki,lehet hogy kedvesen válaszolgatnak,meg hogy aranyosnak tűnnek,de az biztos hogyha megtudják hogy nem vagy hasonlóan jómódú,mint ők,akkor már kinéznének és egyebként is csak szoronganál mellettük.
2014. júl. 17. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nincs pénzed nem nagyon fogod érdekelni őket, se kaját se az utazgatást se a ruhákat nem fogják fizetni neked, és így kilógsz a sorból. Engem is cseréltek már le gazdagabb barátokra. Szomorú de ez az igazság.
2014. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sidewinder_27 válasza:

Először is ezek az emberek senkik se lennének apuci pénze nélkül és csak felvágós majmok hiába tűnnek kedvesnek. Sokkal jobban jársz ha szerzel olyan barátokat akik azért becsülnek amilyen vagy és sokat tudtok baromkodni hidd el boldogabb leszel igy.


Màsodszor ha azt akarod hogy felfigyeljenek rád fikázd őket a halálba hadd tudja a kékvérű nép hogy nem övèk a világ csak mert pénzesek és ha jól sejtem azt fogják reagálni hogy bevesznek (oszd meg ès uralkodj alapon) hogy leállítsanak. Ha kifogysz az oltásokból keress pár magyar rap számot azok adnak ötletet. De más esély nincs oda születni kell sajna

2014. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!