Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 16 éves vagyok, ha egy osztály...

RedJohn80 kérdése:

16 éves vagyok, ha egy osztálytársam szándékosan megdob vagy megrúg egy kosárlabdával tesiórán, vagy a teremben genyóznak velem és lökdösnek/dobálnak önvédelemből leüthetem őket?

Figyelt kérdés
kaphatok ezért valamit? kicsapást esetleg?

2014. aug. 27. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerinte intő vagy valamilyen fokozat eléggé esélyes,de enyhítő körülmény lehet,ha elmondod,hogy miért tetted azt,amit.
2014. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell leütni. Elég egyetlen határozott megmozdulás, amiből ért.
2014. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem utheted le es fel is jelenthetnek ha megteszed.


Megdobnak kosarlabdaval es te meg leutod? Jol vagy?

2014. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne üss rögtön!! Egy pár jó elsütött kedves szó mindennél jobban fogja idegesíteni őket! És igen! Kaphatsz intőt!!
2014. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Arányos mértékű önvédelem... Tarts magadnál egy labdát, ha dobálnak dobálj vissza.


Viszont az iskolapszichológussal elbeszélgethetnél.

2014. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálják kérdező, és meg is aláznak mondjuk tornaórán mindenki előtt, legszívesebben én is leütném őket csak a következmények miatt nem csinálom.
2014. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Emberek ti hol éltek? Nem lehet emiatt feljelenteni, mert akkor minden 2. ember jelentgetne az iskolába. Mióta érdekli tanárokat az igazság? Mi mikor verekedtünk jött egy tanár, széthúzott és azt mondta mennyünk órára. Alsó tagozatba még intő jár ezért, de 16 éveseknek már nem. Főleg ha tesiórán történik, mert akkor ráfogják, hogy sport baleset.

Ilyenért soha nem fognak kicsapni, max az országelső gimiből. Akkor kaphatsz egy figyelmeztetést ha sírva megy oda a tanárhoz, hogy te megverted.


Ne töketlenkedj! Ha a pszihomókussal beszélgetsz, csak jobban fognak dobálni. Másik, hogy szerintem nem vagy te olyan erős, hogy több embert leüss.

Szóval nem bújhatsz az: "Erősebb vagyok náluk, mindet megtudnám verni, csak nem teszem mert nem szabad" lepel alá.

2014. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
57%

Iskolapszichologus altalaban "disznek" van az iskolakban.

A tanar dolga hogy ezt eszrevegye! Es itt van a hiba hogy sosem figyelnek oda a gyerekekre.

Engem folyton szivattak, kezilabdaztunk gyszer es az egyik lany folyton nekem dobta a labdat hogy azutan a masik veresre karmolhassa a karomat plusz szetkonyokoltek az oldalamat. A tanar persze nem figyelt en pedig nem mertem szolni mert feltem hogy meg jobban megutalnak. Utolag belegondolva lehet jobb otlet lett volna csak sikitani egyet az idiota fulebe vagy eljatszani hogy nagy baj van es lerogyni a foldre. Mert ott akkor legalabb nem te vagy a hibas es felhivod magadra a figyelmet... Es ha a tanar kerdezi akkor mond hogy "mar regota ezt csinaljak veled es a multkori miatt faj a bordad amit megint eltalatak. " Vagy mittudomen... Hasznald a fantaziad ha maskepp nem meg de ne hagyd magad mert ezt senki sem teheti meg veled!!!

Sose probalj eroszakot eroszakkal megoldani mert azzal csak magadat is bajba kevered! Mindig gondolj magadra.

2014. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
tehát a többség szerint hogyha tesiórán hátulról erősen fejbe rúgnak kosárlabdával,és utána rajtam röhög mindenki,kezdjek el sírni,ne álljak fel és menjek neki megvédeni magamat?és én menjek pszichológushoz, mert elmebeteg lennék ezért?
2014. aug. 27. 14:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy kezdjel el sirni?


De megis hogy kepzeled? Megfordulsz es leutod akit eloszor meglatsz? lehet hogy nem is o rugta a labdat?

2014. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!