Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 16 éves vagyok, ha egy osztály...

RedJohn80 kérdése:

16 éves vagyok, ha egy osztálytársam szándékosan megdob vagy megrúg egy kosárlabdával tesiórán, vagy a teremben genyóznak velem és lökdösnek/dobálnak önvédelemből leüthetem őket?

Figyelt kérdés
kaphatok ezért valamit? kicsapást esetleg?

2014. aug. 27. 09:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igazság szerint tudom hogy kik szoktak dobálni, és azok közül akinél nincs labda(mert tegyük fel akkor órán épp mindenkinél van egy mert gyakorolunk,csak nála nincs mert fejbe rúgott vele),azt akarom megütni. ebbe mi a rossz?
2014. aug. 27. 14:38
 12/17 anonim ***** válasza:

Gondolom nem azok dobálnak akik szünetben jófejek veled.

Nyilván van 3-4 gyerek, egy ilyen klikk aki nem szeretnek, valószínűleg azok dobálnak. Na ebből a klikkből a legnagyobb hangútól származik az ötlet. Verd meg mind, (természetesen külön-külön, esetleg iskolán kívül, amikor senki nem látja) és le van róluk a gond.

2014. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Labdával, hogy rúg fejbe?
2014. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Mi a bajuk veled?
2014. aug. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
huu én a te helyedbe tökön is rúgnám:D
2014. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Singham ***** válasza:

Tanárnak szólni? Hol élnek itt sokan? A rendszerváltás előtt? Baromira nem ér el vele semmit, mivel a legtöbb tanár nem foglalkozik velük. Legtöbben alapból azért lesznek tanárok, mert más főiskolára, egyetemre nem vették fel.

Legegyszerűbb amit tehetsz, hogy ilyenkor visszaszólva lealázod őket a sárgaföldig. Lényeg az, hogy úgy szólj vissza nekik, ami miatt mindenki rajtuk röhög. Ha meg neked mennek, akkor egyszerűen verd meg őket. Ha az adott tanár vagy az igazgató szól neked világosítsd fel, hogy az önvédelem joga megillet téged, ha meg nem akarják ezt megadni neked, akkor majd mondja el szépen a TV-seknek miért nem mikor kihívod őket.

2014. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A piszkálódásra oda se figyelj, viszont ha megütnek akkor ne húzd meg magad. Én is csendes gyerek vagyok, meg is lepődött a gyomorszájra célzó illető, mikor már a földön feküdt (gondolom azt hitte, majd tűröm ezt is). Hozzáteszem azóta előre köszön, de nem labda dobálásért lett elverve. :)
2014. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!